SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Troche Trenigu dla koszykarza.

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
Siemsy.

Mam taką prośbę, chciałby mi ktoś pomóc w kilku ważnych kwestiach ? :D
Ogólnie to sprawa wygląda tak. Jestem Centrem. Dobra, przesadziłem, chce być Centrem i ładnie grać na Centrze. Mam 198 cm i ok. 104 kg wagi [ niestety więcej jeszcze tłuszczu niż mięśni ]. Ogólnie to wziąłem się za siebie. W listopadzie ważyłem jeszcze 127 kg więc jakby nie patrzeć poczyniłem progres, dieta itd. :D jednak na tym nie chce zakończyć mojej pracy nad sobą.
Ojciec kupił siłownię. Dobra przesadziłem, ojciec kupił dość ładny atlas [ mozna robić barki, klate i triceps] z dość ładną ławeczką do robienia klaty [ + można tam robić też łydki ] i dość ładnym czymś do podciągania się i z ładnymi hantlami i modlitewnik. Grzech z tego nie korzystać tym bardziej że dzieli mnie od tego jakieś kilka schodów do piwnicy. . . Kiedyś ćwiczyłem na siłowni, więc mniej więcej wiem na czym to polega. .
Sprawa jednak wygląda tak że nie wiem jak mam sobie rozłożyć mój plan treningowy. Jeśli w ogóle można to nazwać treningiem. Ogólnie to myślałem nad czymś takim :
I dzień - siłownia
II dzien - bieganie po lesie [ mieszkam na wsi i lasu u mnie dostatek - z górki, pod górkę nawet prosto ]
III granie na boisku + różne ćwiczenia z pro kolegą który mnie uczy.
I oczywyście te dni będą się zapętlać.

Nie wiem czy to jest dobre czy złe, bo w sumie wymyśliłem to przed chwilą, byłbym wdzięczny gdy ktoś dał parę dobrych rad np. co dokładnie na siłowni robić żeby pomagało to na boisku i w grze itd. czy może napisanie zupełnie innego planu treningowego..
Z góry dzieki za wszelkie pomocne rady,pozdro600 :D

To Big, To Strong, To Fast, To Good. - Stacey King about Derrick Rose

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46
ball handling i rzuty powinienes cwiczyc samemu, a zagrania pod koszem (obrona i atak z kolega), rzuty rzuty i jeszcze raz rzuty sa najwazniejsze w koszykowce, na Twojej pozycji jeszcze post moves i zbiorki i pick'n'rolle, tyle znam sie na koszykowce, trening czyni mistrza :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siatkówka , gra

Następny temat

Trening dla siatkarzy - pomoc w przygotowaniu

WHEY premium