SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odrobina nadziei dla chcących urosnać...

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chcę was pocieszyc. Istnieje bardzo skuteczna metoda poprawienia wzrostu ale nie tylko... Pewnie doskonale wiecie jak ważną role odgrywa psychika dlatego jeśli nie wierzysz w moc tej techniki to nawet nie zaczynaj. Po pierwsze odżywki na bok. a teraz przejdźmy do sedna. Znana już technika czyli wiszenie na drążku , ale proponuje takie gdzie za wszelką cenę starasz się dotknąć podłogi ( na początku łatwiej z ugietymi kolanami). Wiem ze cieżko jest uwisieć 30 min dlatego mozecie to rozkladac na cykle ( od 1 - 30 min:) ). drugi element to to tzw. "sieganie do gwiazd". Najlepiej stanąć przed futruną dzrzwi polożyć ręce na ścianie i wędrować nimi do sufitu nie odrywając nóg od podłoża.Proponuje również 30 min. Jest jeszcze jeden istotny element tej układanki a mianowicie autosugestia tzn. wmawiaj sobie że rosniesz. Równie ważne jest dobry posiłek przed snem kiedy to przysadka mózgowa wydziela hormon wzrostu , nie zaszkodzi . Jeśli chodzi o mnie to dzieki tej metodzie osiagnąłem tyle co:
1. 176 cm - gdy zacząłem powyższe zabiegi (mam 19 lat).
2. 178,5 cm (wieczorem ) 180,5 ( rano) po 2 miesiącach treningów.Treningi nie do końca systematyczne ale staram się.
Wierze że wam też pomoże. Przy okazji polecam nie znana w Polsce sztukę Chi kung , tam można nauczyć się jak zarządzać swoją energią życiową , nie być "toksyczny" itp. Powodzenia i uważajcie na nisko przelatujące samoloty :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 93 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 581
Om3n napisal "ej miszczu jesli w to nie wierzysz to juz twoja sprawa...no comments" .Domyslam sie ze Muayfan smial sie z tej wody -42stopnie C. Jak sie kapac w lodzie ??

" Kiedy myślą, że jesteś blisko, bądź daleko.
Kiedy myślą, że jesteś daleko, bądź blisko. " - Sun Tsu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciekawe Troche mnie to zainteresowalo. Moze powiesz cos wiecej, jaki wzrost maja twoi rodzice, jaka diete stosujesz, oraz czy nadal sa jakies postepy? 2,5 cm na 2 miesiace to niezle! Az nie chce sie wierzyc, ale ta moc psychiki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 220 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6115
interesujace...i jak wyzej..napisz ile trenujesz o jakiej porze i jaka dieta..mowisz ze za rok 180 bede mial ;]lap soga

"All the hours spent watching TV will be replaced by training. Instead of your good smelling girlfriends, you will be rolling around with bad smelling, sweaty men. Your ears will become deformed until they look like cauliflowers. Your fingers will become calloused and you joints will hurt, your knees and ankles will never be the same again. Yet, you will be able to practice this sport JiuJitsu and you WILL love it!" - Ad for a Jiu-Jitsu school in Sao Paulo, Brazil

"All the hours spent watching TV will be replaced by training. Instead of your good smelling girlfriends, you will be rolling around with bad smelling, sweaty men. Your ears will become deformed until they look like cauliflowers. Your fingers will become calloused and you joints will hurt, your knees and ankles will never be the same again. Yet, you will be able to practice this sport JiuJitsu and you WILL love it!" - Ad for a Jiu-Jitsu school in Sao Paulo, Brazil

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1615
Sam zaczne od jutra bo moj wzrost juz mi niestarcza i czuje sie niski, szczegolnie w sporcie, w ktory gram (Basket). Mam 179cm a chcialbym miec tak z 185cm ale to juz mazenie jak dlamnie, wiec tak realnie to tak z 181 by wystarczyl, byle by przekroczyc bariere 180cm.
P.S
Slyszeliscie moze o takim leku do kupienia w aptece bez recepty - Arginina. Podobno czynie duzo dobrego i uwalnia hormon wzrostu i pozwala dalej pnac sie w gore...

...::-B0rn To PlaY EverydaY-::...

...::-B0rn To PlaY EverydaY-::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuje przeprowadzic eksperyment, tzn. tak napisal Jimmy, rozciaganie sie, dieta, autosugestia i co miesiac mierzenie wzrostu. Sprobowac nie zaszkodzi. Tez mam 19 lat i 180cm, choc w moim przypadku jeszcze rosne (bez zadnych zabiegow uroslem od pazdziernika 1cm). Kto w to wchodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1615
Ja tez w to wchodze, mam 179 i jestem ciekawy ile bede mial po takiej kuracji

...::-B0rn To PlaY EverydaY-::...

...::-B0rn To PlaY EverydaY-::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1615
Jimmy19 mozesz mi cos wiecej powiedziec o tej sztuce "Chi kung" poniewaz zainteresowala mnie tak jak i ten 1 sposob. Nieslyszalem nigdy o niej i zabardzo nieorientuje sie co i jak.Jakbys mogl podac jakis linka do stronki wprowadzajacej, zapoznawczej i w ktorej znajdowaloby sie sposob poslugiwanie sie nia. Chyba ze sam sie na niej bardzo dobrze znasz i mozesz szczegolowo o niej cos napisac Z gory THX

...::-B0rn To PlaY EverydaY-::...

...::-B0rn To PlaY EverydaY-::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie. Czy lepiej jest pic mleko tluste, czy chude? Wiem ze pic musze zeby rosnac. Poza tym jak ma sie witamina D do wzrostu? Slyszalem ze go stymuluje, czy jakos tak. Ciekaw tez jestem, czy gdybym stosowal diete dla niemowlakow: mleko, kaszki i takie tam, to czy oszukalbym organizm, by pobudzic go do wzrostu? A moze zaczne mowic gugu i chodzic na czworakach ;) Czy skuteczne jest autosugestywne pobudzanie przysadki mozgowej do produkcji hormonu wzrostu? Czy ma ktos moze jakies informacje na ten temat? Mysle, ze gdyby to bylo mozliwe to mnisi tybetanscy powinni byc bardzo wysocy, gdyby chcieli! Znam wielu trenujacych Karate, Kung Fu, Chi Kung i jakos z tym wzrostem jest roznie. Genetyka to podstawa, chociaz na pewno wybrobuje metod Jimmego, nawet juz zaczalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 219 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1615
Sam pije mleko tluste, niewidze roznicy, czy mleko tluste jest leprze od chudego lub na odrot...Co do twojego sposobu na oszukanie organizmu to on nic nieda, poniewaz jesz teraz zeczy bardziej urozmaicone w rozne witaminy itd i jak sam widziesz niepomaga, wiec jedzenie tego nieda ci juz nic.Co do Autosugesti niewiem nieprobowalem, mozesz sprobowac moze cos da Jesli chodzi o sztuke Chi Kung to napewno jest to sztuka ktora prowadzi do tego co chcesz osiagnac, lecz musisz byc wytrwaly i brnac do celu. Mnisi buddyjscy szkola przez nia sztuki walki nie wzrost, jak widac jest to zbednym elementem w ich zwyczajach.Moze sie myle, moze nie trzeba wierzyc w to co sie robi bo bez wiary sa kiepski efekty.

...::-B0rn To PlaY EverydaY-::...

...::-B0rn To PlaY EverydaY-::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widze AirManie, ze tylko my tutja sie jakos nad tym tematem pocimy. Chyba jednak nikt nie wierzy w moc sugestii :) Jednak wspolnymi silami moze z tego wyjdzie. Slyszalem kiedys o metodzie jakiegos plemienia, nie wiem czy indianskiego, ale chyba tak na wydluzanie roznych ;) czesci ciala, chodzi o usta, jezyk, szyja, uszy, genitalia, oraz kosci. Potrafili oni podobno poprzez jakies masaze i cwiczenia pobudzac kosci dlugie do wzrostu. Stosowali przy tym jakies mikstury, ale pewnie wazniejszy byl ich trening. To troche niejasne informacje jakie mam, ale jak ktos cos wie to niech pisze! Poza tym odkryto ze mentalny trening ma duze znaczenie na przyrost tkanki miesniowej. Badani tacy "wyobrazali" sobie ze intensywnie trenuja, co mialo powodawac zwiekszenie ich sily. Wielu sportowcow stosuje takie treningi, ale troche inaczej. Np. skoczkowie wyobrazaja sobie swoj idealny skok, szachisci idealne zagranie, ale to cwiczy glownie koncentracje. Jestem ciekaw w jaki sposob mozg pobudza przysadke do wydzielania hgh? I jaki hormon powoduje zrastanie sie nasad kosci po okresie dojrzewania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jesli chodzi o Arginine to znalazlem cos niecos:
https://www.sfd.pl/html/21148/
http://wiem.onet.pl/wiem/00ba0f.html
https://www.sfd.pl/html/13143/

Choc osobiscie mysle, ze lepsza jest odpowiednia dieta, niz suplementy, jesli chodzi o wzrost, w wypadku tkanki miesniowej na pewno pomaga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"INTERWAŁY"

Następny temat

SUPER DUNKS III - full version

WHEY premium