SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Treningi w Białymstoku

temat działu:

Informator PODLASKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1907

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
Witam, chciałbym sie dowiedzieć gdzie moge trenować sztuki walki typu mauythai czy kick boxing. Interesują mnie klubu oraz tez prywatne treningi, oczywiście z przystępną ceną.(nie mam 18-lat)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zajrzyj na hale jagi i sie dowiesz heh. Google nie boli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a ja ci polecam treningi kick boxingu w Humanie , pn,śr,pt o 19 w ekonomiku na Bema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
gogle nie zawsze aktualne informacje, a co moze byc na Hali Jagiellonii? przeciesz ona juz nie istnieje...Human kick-boxing 80zł troszqe drogo małolata bez pracy xF. Jakies inne propozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz zapłacić z góry to wtedy wychodzi ze 50 zł za miesiąc ,no ale treningi są warte tej kasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
pomysle nad tym rozwiązaniem jesli nic innego mi nie wpadnie,bedzie to chyba najlepsze opcja. Jeszcze jakis propozycje sympatyczne z waszej strony :d
?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam pytanie dot humana. Mam dopiero 14 lat wiec moi rodzice gadaja ze tam gdzie bym chcial cwiczyc kb jest bardzo niebezpiecznie bo jest to nieciekawa okolica? Jak to wyglada naprawde? Niech wypowie sie ktos kto tam cwiczy

Zmieniony przez - przemasso w dniu 2009-02-03 21:12:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
możesz tam dojechać 8,11,17,23,27 ,z przystanku do szkoły masz ze 200 metrów ,nie jest to jakaś niebezpieczna okolica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
przemoo czlowieku nie wpier**** mi sie w temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
ewentualnie możesz wybrać boks w hetmanie też jest dobry.

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 59
Chodziłem tam chwilowo teraz jest problem z moim rocznikiem,tylko młodszych przyjmują, oczywiscie tez dobre rozwiązanie ale juz nie aktualne, wiem jestem wybredny ;p ale moze wpadni mi w rece cos konkretnego co mi bedzie pasowało.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Markowa odzież sportowa sklep internetowy Białystok Lonsdale Everlast

Następny temat

Rugby

WHEY premium