SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening po oddawaniu krwi ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 230
Mam pytanie, ile wstrzymać się od treningów na siłowni pod oddawaniu krwi ? [ standard 450ml ] miałem taki problem niedawno, że odczekałem 4 dni i piątego dnia na siłowni popękały mi żyły w miejscach nakłuć [ powstały wielkie siniaki, wczesniej ani śladu ], teraz zajadam rutyne hurtowo by wzmocnić naczynia krwionośne, lecz chciałbym uniknąć tego typu problemów na przyszłośc. Any Tips ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 151
nie martw sie siniakami twardy badz siniaki nie bola jestem od 7 lat honorowym dawcom i tylko wolne robie w dzien oddawania systematycznie co 60 dni oddaje takze tez mi since wychodza itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 151
zawsze lekarze sr....a bułami ze 2 tyg, przed oddawaniem nie powinno sie brac zadnych odżywek itp bzdura biore i zawsze moge oddac wiadomo chyba ze jestem na saa to po cyklu z miesiac i mozna oddawac przynajmniej w moim przypadku pozdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wada klatki piersiowej

Następny temat

Usztywniac w kręgosłupie

WHEY premium