SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tren + Nandro = co na zejscie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 272
Fajnie wyglada taka rozpiska tylko ostro dlugi ten cykl 23 tygodnie, faktycznie w sezon nie trafie hehe. Chetnie bym strzelil taki cykl ale te soki zanim z polski zamowie, zanim mi przyjda to za duzo czasu minie.. Raczej zrobie zakupy na wakacjach jak bede w polsce i przyszykuje je wzystkie na nastepny sezon.

Sorry za zamotanie ale jednak zostane przy trenie i propie.
czy to co ksiedzunapisal bedzie pasowalo do samego trenu i propa?

hcg 2 tyg przed końcem cyklu.1000j co 3 dni.3 dni po ost. strzale z propa clomid,5 dni po 50mg ed,reszte 7 tab.co 2 dzień.


Powtarzam chcialbym zeby mi sie troche poprawilo libido bo pamietam ze po ostatnim niewielkim cyklu strasznie mi spadlo i tak dosc dlugo sie trzymalo na bardzo niskim poziomie, nie wiem moze cos spieprzylem przy zejsciu wierzac na slepo szemranym specjalistom od ktorych bralem płyny. Teraz wole nic nie zalatwiac od 'kogos' tylko wszystko od sprawdzonych ludzi.



Zmieniony przez - pawelgawe3 w dniu 2011-04-13 06:15:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 272
To sie nacyklowałem.. Dobrze ze nie zaczalem bic strzalow bo zostałbym z reka w nocniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
w czym ty masz problem?
co ty potrzebujesz poklask 30 chłopa?

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2011-04-14 20:56:52

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 272
ksiedzu potrzebuje tylko jedna odpowiedz czy to co napisales do tego dlugiego cyklu czyli:
hcg 2 tyg przed końcem cyklu.1000j co 3 dni.3 dni po ost. strzale z propa clomid,5 dni po 50mg ed,reszte 7 tab.co 2 dzień.

bedzie pasowalo rowniez do samego trenu i propa czy kompletnie nie. Nie zrozum mnie zle, ale chce sie na 100% upewnic zanim zrobie jakas glupote bo z tego co czytam to forum to troche osob narobilo sobie problemow bedac niedoinformowanym. Jak widze po Twoich postach w temat wbity jestes ostro wiec po co mam szukac ospowiedzi gdzie indziej jak moge zapytac tutaj.

EDIT:
Aaaa..teraz rozumiem o co Ci chodzilo. Moj poprzedni post z pytaniem byl w caloscie do Ciebie, to ze napisalem 'Czy to co Ksiedzu napisal...' nie znaczylo wcale ze chcialem uslyszec opinie innych, napisalem tak na wypadek gdybys mial juz dosc moich dociekliwych pytan i nie chcialo Ci sie odpowiadac..



Zmieniony przez - pawelgawe3 w dniu 2011-04-14 22:52:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
W żadnym wypadku nie mam dość ciebie albo twoich pytań,bardzo dobrze że dokładnie drążysz temat.Jak by mi coś nie pasowało to pierwszy bym ci wyrzygał co o tym myślę.

CO do pct to sam lece podobne schematy i lepiej się spisują niż te co waliłem jeszcze ze 4 lata temu.Właśnie takie pct niedawno skończyłem po 10 tyg na dece,8 tyg na trenie i ze 20 na testosteronie i pałka normalnie spełnia swoje zadania.

Ja cie dobrze rozumiem,każde info należało by skonfrontować jednak jak jest wszystko dobrze rozpisane,to ogólnie ludziska nie wpisują że ok ok.Nie ma co zaśmiecać tego działu.
Jeżeli by były jakieś błędy wierz mi od razu ktoś by się dołączył do dyskusji i pokazał gdzie może źle bujać.

Celem tego forum jest dzielić się wiedzą a nie robić kalek z ludzi,wbrew opinni o naszej 14 na necie jest to prawdziwa kopalnia wiedzy.
Troche czasu zajmuje przyswojenie tej wiedzy ale gdy już głowa pełna to dopiero zaczyna się koxowanie.

pozdrawiam

Zmieniony przez - Ksiedzu w dniu 2011-04-15 05:29:06

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 272
A co powiesz o takim ukladzie, kolezka u ktorego zamowilem reszte sokow tak mi wlasnie polecil, wiec chcialbym to tylko z Toba 'skonsultowac':

1-5 npp 100mg e3d
2-(7-8) prop 100mg e2d
2-7 tren 50mg e2d

Do tego po cyklu Anabolic Halo + Nano Vapor oraz koniecznie Tribullus czy cos podobnego.
Odblok i prop juz zamowiony, w sobote wszystko bedzie.

Zmieniony przez - pawelgawe3 w dniu 2011-04-18 20:42:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
To dopiero twoj drugi cykl mocy tych srodkow wszystkich i tak nie wykorzystasz, efekty bedziesz mial dobre jesli skupisze sie na propie i npp lub trenie, to i tak mocno jak na drugi raz.

1-8 Prop 100mg eod
2-7 Tren 50-75mg eod

Ja bym tak to widzial niema co tu bardziej kombinowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 272
tak, to podobnie jak Ksiedzu to widzial. Odstawiam npp skoro tak, przyda sie na przyszly sezon.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 272
Ok zaczalem cykl wczoraj i mam znow kilka pytan odnosnie odbloku bo jakos nie mogle znalezc tego dokladnie opisanego w innych tematach..

robie tak:

1-8 Prop 100mg eod (30ml)
2-7 Tren 50-75mg eod (10ml)

Do tego mam 2 ampulki po 5000j HCG + plastikowy pojemniczek soli fizjologicznej, oraz 2 blistry Clomidu.
Jak mi wczesniej poleciliscie:
hcg 2 tyg przed końcem cyklu.1000j co 3 dni.
Jak to zrobic zeby 5000j tego proszku co mam w 1 ampulce podzielic na 1000j? Odsypac poprostu troche i rozrobic z ta sola?


3 dni po ost. strzale z propa clomid,5 dni po 50mg ed,reszte 7 tab.co 2 dzień.

To jest rozpiska na 1 blister (12 tabsow). Czyli o ile dobrze mysle to nie bede potrzebowal tego 2 blistra i moge go zachowac na przyszly sezon, tak?

3 pytanie:
czy moge ladowac propa z trenem w 1 strzykawe? Oba sa w sumie na oleju, ale wole sie upewnic..

4 pytanie:
czy dobrzym pomyslem jest to co napisalem w poprzednim poscie zeby po cylku zakupic:
Anabolic Halo + Nano Vapor oraz koniecznie Tribullus czy cos podobnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Hcg rozmieszaj z rozpuszczalnikiem cale 5000iu i trzymaj w lodowce, tydzien wytrzyma. No i wbijaj podskornie bo domiesniowo niema sensu.

Clomid bierz codziennie po 1tabletce cale dwa blistry, przez pierwsze trzy dni mozesz wziasc po 2.

Mozesz ladowac w jednej strzykawie propa i tren, ale trenu 10ml raczej Ci nie starczy, 50mg to malo i moze bedzie warto zwiekszyc do 75 jesli nie zauwazysz duzych efektow.

po cyklu to kreatyna, bcaa cos na pompe i moze jakis Novadex XT zamiast trybulsa, ale moze ktos inny doradzi bo ja nie schodze z cyklu to sie nie znam ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

d-bol

Następny temat

winstrol

WHEY premium