SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trawienie Ostrowii....

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 568
Nie raz ze wzgledu na slabsze finansowe miesiace musialem korzystac z ostrowii ale dopiero odkad zaczela sie pojawiac w wiadrkach 1.8kg zauwazylem ze przestalem ja chyba trawic... tzn biorac porcje wieczorna przed snem .... oddaje ja zaraz po przebudzeniu i tak jest codziennie. Myslalem ze to moze cos z moim organizmem nie tak z reszta bialko to jem tylko 2x dziennie i to razem z dieta jest obliczone do dawki 1.5-2g/kg Myslalem ze moze to byc zwiazane ze zbyt duza iloscia laktozy poniewaz najpierw mieszalem ja z mlekiem teraz jednak robie to z woda i to nie sprawilo roznicy. Chyba musze kupic jakis konkurencyjny produkt by sprawdzic czy bedzie roznica.
Napiszcie czy tez macie takie jazdy... oraz jakie bialka polecacie w rozsadnej cenie (nie takie drogie jak ultimate czy scitec)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 93 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2428
Trawie ostrowie ale nie biorę jej na noc tylko po treningu, na noc biorę system protein 80 olimpu.
Moja rada to przerzuć się na tuńczyka wieczorem (lub brokuły). Daj organizmowi trochę zmiany a powinien przyjąć to z wielką radością
Jak to nie pomoże to pozostają już tylko wspomagacze trawienia ale to dodatkowy koszt.

Marcin

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gainer 4x dziennie?

Następny temat

Dawkowanie TCM OLIMP

WHEY premium