SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trądzik

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 29
Witam,

Od paru lat zmagam się z trądzikiem, zwiedziłem już wszystkich dermatologów i sprawdziłem każdy lek od nich. Niektóre z nich działały, ale tylko na chwile i był nawrót np. Tetralysal + różne maści, które stosowałem 3-4 razy po pare miesięcy. Sprawdziłem juz naprawdę prawie wszystko i jestem załamany. Diety również próbowałem innej (więcej warzyw, zero slodyczy itd.). Czytałem także o tym, ze powodem moze byc chora wątroba lub jakiś gronkowiec, ale nic nie sprawdzałem w tym temacie. Higienie również trzymam, zakupiłem pare miesięcy temu tonik + krem la roche przeciw niedoskonałościom i wycieram twarz ręcznikiem papierowym (przykładam) i efekt jest bardzo dobry, ale to jeszcze nie to.

Czy mógłby mi ktoś coś polecić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Moze typowy okres dojrzewania i trzeba przeczekać.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 172 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4924
Nie wiem czy wiesz ale nieodpowiednia dieta np.(dużo słodyczy) może mieć wpływ na pojawianie i zwiekszenie trądziku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Odżywianie ma kluczowe znacznie dla wielu rzeczy i między innymi na to wpływa dlatego właśnie podrzuciłem wyżej linki z tym związane kwestia teraz żeby ich nie olał i się zapoznał a co najważniejsze zastosował do wskazówek w nich zawartych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 29
Empowered
Nie wiem czy wiesz ale nieodpowiednia dieta np.(dużo słodyczy) może mieć wpływ na pojawianie i zwiekszenie trądziku


Polecam przeczytać najpierw co napisałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
To że napisane że diety próbowałeś też niewiele mówi choćby tego czy była ona prawidłowa ? oraz jak długo ją stosowałeś

poza tym to tylko jedna z opcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
ile masz lat? z trądzikiem najczęściej jest tak, że jakbyś nie walczył to musi sam przejść, Ty możesz jedynie łagodzić jego występowanie stosując dietę i dbając o kondycję skóry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
A to jeszcze inna kwestia, jak byłem w wieku nastu lat to nie do przeskoczenia było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 29
20 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
No to ten młodzieńczy to już nie powinien być taki intensywny to raczej okres 13-16 lat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki badan prolaktyny

Następny temat

wyniki badan a zmeczenie i sennosc

WHEY premium