SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Total Elimination- kolejne pary

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Co do walki Musashiego - scenariusz jaki ja przewiduję jest taki: Musashi będzie krążył wokół Bothy, trzymał dystans by czasem nie nadziać się na cios, oraz walić bezpieczne lowkicki i od czasu do czasu middle-kicki, które sędziowie zaliczają mu nawet jeżeli trafia je na gardę. Ostatecznie więc może faktycznie zasłużenie wygra, bo Botha może nie zadać mu prawie żadnego ciosu z racji tego, że Japończyk będzie unikał prawdziwej walki, a on sam jak by nie patrzeć parę lowkicków zaliczy. Decyzja - 3:0 dla Musashiego.

Mnie bardzo zastanawia jak rozłożą drabinkę w ósemce, bo moim zdaniem to nie był przypadek, że w zeszłym roku Hoost, Aerts i Bonjasky trafili do przeciwnej niż Japończyk połówki. Japończycy dobrze wiedzieli, że każdy z tych 3 zawodników nie dałby szans Musashiemu, więc uznali, że jak ma na któregoś wpaść do dopiero w finale. Sefo - jedynego naprawdę klasowego zawodnika w dolnej połówce - nie mogli już dać razem z tamtymi trzema bo byłoby to zbyt oczywiste. Zresztą podejrzewam, iż myśleli, że z Ray'em będzie miał większe szanse (bo w 2003 się udało). A i tak Musashi przegrał z Sefo w zeszłym roku. Nie mam co do tego żadnych wątpliwości! No ale wiadomo - sędziowie zrobili swoje Dlatego teraz zdziwiłbym się bardzo, gdyby dali Remy'ego albo JLB (o ile przejdzie) do tej samej połówki co Musashi. JLB nie dałby się wodzić za nos i pewnie byłaby powtórka z ich pierwszej walki. Oni dobrze o tym wiedzą i jestem prawie pewien, że JLB (o ile przejdzie) nie będzie miał szansy spotkać się z Musashim przed finałem. Podobnie Bonjasky, który udowodnił dobitnie, że jest od niego lepszy.

Oto moja "teoria spisku" Zgadza się ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Zgadzam się. To chyba jasne zresztą. Zarzucamy Japończykom stronniczość, ale ciekawe jak by to było z Polakami, gdyby to oni rządzili K-1 i np. taki Saleta znalazłby się w finale GP.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 363 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7212
Teorie spisku niestety są w K-1 i Pride niezwykle mocno prawdopodobne (nie wiem jak w UFC).
Myślę Kilbian, że masz 100% racji. Jak zwykle

Zmieniony przez - Matrix33 w dniu 2005-08-10 21:15:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obstawiam wygraną Jeroma.

Co do 1 walki to nie pisze,bo różnie może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Kilbian faktycznie ciekawa teoria.Zobaczymy jak to będzie,ale jak widać K1 chyba staje na nogi powoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4603
Nie zdziwie sie jak bedzie dokladnie jak to kilbian opisal, cos tam mi sie obilo o uszy ze teraz japonczycy Sapa promujol na mistrza :P - chyba Janisz w fight clubie tak podsumowal turniej w Japonji , a nie wiecie moze co sie stalo z odzewem hoosta co do sciagniecia sedziow z roznych krajow nie tylko japonczykow??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1435 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7041
Nie wiem co się stało z odzewem Hoosta, ale pozwolę sobie zgadnąć: przepadł?

Sapp na mistrza? Hmm...jeśli tak to po pierwsze nie wstawią go do połówki z Musashim, a po drugie nie wstawią go z JLB, bo już widzieliśmy co Jerome by z nim zrobił

Jarząbek - to się okaże podczas GP, ale chyba masz rację. Mam przynajmniej taką nadzieję. Cieszy mnie, że jest szansa na to, iż Le Banner powróci do choćby zliżonej formy do tej którą prezentował przed kontuzją. Cieszy mnie też decyzja Schilta, by walczyć w K-1. Tak samo Leko - jeśli wróci to tylko dobrze, bo więcej prawdziwych fighterów = mniej dziwolągów. Bardzo mnie ciekawi też ten Maksutaj - z tego wywiadu, który spostował Weasley wynika, że to solidny fighter. Jeśli tak jest faktycznie to mamy kolejnego liczącego się gościa (o ile wygra turniej kwalifikacyjny...szkoda że trafił na McDonalda). Oby Aerts jeszcze przypomniał sobie swe lata chwały (i oby go znów nie dotknęła kontuzja). Mighty Mo niby też coś wniósł do K-1, choć akurat ja osobiście daleki jestem od wielkiego entuzjazmu jaki mu towarzyszy (to samo z Kaoklai'em).

Ogólnie wydaje mi się, że tegoroczny turniej wiele wyjaśni, wytyczy kierunek, w którym K-1 ma zamiar zmierzać. Jeżeli Japończykom uda się przeforsować Sappa albo Musashiego na mistrza to ja całkowicie zaprzestanę oglądania walk w tej formule. Mam nadzieję, że to się nie stanie. Mam też nadzieję, że ten rok zamknie chwile sławy "świrów" takich jak Choi, Akebono czy najgorszy partacz świata - Wakashoyo Podsumowując: to Grand Prix będzie miało naprawdę duże znaczenie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
To że Leb ćwiczył razem z Garym o iczym nie świadczy! Jest kasa do zarobienia i obydwaj chcą ją dla siebie! Jednego jestem pewny co do tej walki: będzie wojna!

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Hoosta rzeczywiście nie widać ostatnio, ale w finałach go nie zabraknie Finały bez niego (2003) były najgorsze w historii. Ja wciąż czekam na jego rewanż z Bonjaskym.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 906 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6128
Jerome Le Banner vs Gary Goodridge to bedzie wojna ??? Moze przez pierwsze 30-40 sekund a pozniej "Big Daddy" padnie jak kafka

*I'm still standing and I'm still waiting for a title fight. Fedor Emelianenko you are next !!!* - MIRKO CROCOP

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pride Bushido GP wagi lekkiej - pierwsze plotki nt. fighterów i rozpiski

Następny temat

Reguły UFC

WHEY premium