SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Top 5 pre na chwile obecna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 339 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28806
Dzisiaj poszedł pierwszy trening z hemo. Szału nie zrobił szczerze mówiąc skupienie na + pompa też ale w porównaniu do meso to lipny strasznie. Wiem wiem ze meso z 1.3 ale mimo wszystko spodziewałem się więcej po nim.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Jedna porcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
lukas218
Dzisiaj poszedł pierwszy trening z hemo. Szału nie zrobił szczerze mówiąc skupienie na + pompa też ale w porównaniu do meso to lipny strasznie. Wiem wiem ze meso z 1.3 ale mimo wszystko spodziewałem się więcej po nim.



jak wgl można porównywać supla na 1.3d do sklepowego normala



naczytałeś się opinii o Hemo z 1.3d w składzie a takiego nie kupisz w sklepie z suplementami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Dex nie kazdy lubi geranium, i nie na kazdego dziala "milo"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
chyba nie zrozumiałeś

kolega porównuje czystego hemo z okrojonym składem do działania Mesomorpha co jest małym nieporozumieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
A uwarzasz ze kazdy supel z gera bedzie lepszy od tego bez? wydaje mi sie ze nie. Dlatego tez zapytalem autora czy zaczal od jednej porcji, mozliwe ze wystarczy ja zwiekszyc i bedzie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Ja mowie tylko z wlasnego doswiadczenia ze to "poklepie' nie idzie zawsze w parze z dobrym treningiem. Nie skreslajmy produktow tych "delikatniejszych" bo tak naprawde to dluga droga zanim poznamy co na nas dziala tak jak bysmy tego chcieli..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
to co polecacie sprawdzonego bez gery?

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Mi się dobrze ćwiczyło na dużej porcji double impact + kofeina.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EAA w prochu bez chemii, jest cos takiego?

Następny temat

Najlepsze składowo i jakościowo białko na rynku

WHEY premium