SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testy psychologiczne do wojska.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 323182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 226 dni Na forum 226 dni Przeczytanych tematów 202
Witam.Jako introwertyk któremu nie poszło na aparacie piórkowskiego i na mierniku czasu reakcji oraz ma dysortografie. Czy mam szanse dostać się do WOT? Jeśli nie to czy odwoływanie w mojej sytuacji ma sens z pozytywnym skutkiem? Proszę o porady, wyrozumiałość, Co mam zmienić? Wcześniej przez półtora miesiąca pracowałem jako sanitariusz w szpitalu? Mam teraz chęć realizować się jako żołnierza OT. Kształcić się, podwyższać swoje kwalifikacje. Czuję że to jest to i mam olbrzymie chęci by stawić temu czoła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 58 dni Przeczytanych tematów 7
siema, w przypadku jezeli mnie upieprzyli na osobowosci (problemy z podejmowaniem decyzji, bo zaznaczylem, ze czasem mam) i mam te 14 dni na odwolanie to tak z ciekawosci co sie stanie jak sie nie odwolam? Droga juz bedzie calkowicie zamknieta czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 133 dni Przeczytanych tematów 12
Yuby2002@interia.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 37 dni Przeczytanych tematów 26
Witam, dostalem orzeczenie od psychologa, o niezdolności do służby, Pani powiedziała że osobowościowo ok, tylko te zadania z synonimami, przeciwnościami mi nie poszly, złożyłem oczywiście odwołanie i mam badanie w Bydgoszczy. Czy ktoś miał tam badania, są te same co w Warszawie? Czy jest jakiś inny test??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 37 dni Przeczytanych tematów 26
Ponawiam pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 dni Przeczytanych tematów 2
Badania miałem przeprowadzane w Olsztynie. Na Wyszyńskiego znajduje się dobra pracownia psychologiczna w której wykonują także standardowe badania lekarskie i wiele innych. Polecam, bo nie miałem większego problemu z przejściem tych badań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 253 dni Przeczytanych tematów 67
Dzisiaj miałem badania psychologiczne koło WKU w Łodzi. Nic ciężkiego. Pierwsze ćwiczenie to tablice Poppelreutera (na czas), później test Matryc Ravena i bardzo podobne testy (8 testów, około 104 zadania - na czas), rozmowa z psychologiem (motywacja do służby, relacje rodzinne, co robią rodzice, relacje w domu z żoną, co myśli żona o charakterze pracy w wojsku itp.), następnie test neo-ffi, wielka piątka i kwestionariusz biografii (bez czasu), kolejne były maszyny kropki w poziomie i pionie (nie raz było opisywane na forum to zadanie - identyczne jest na kierowcę to można znaleźć w google), a druga maszyna to były 3 kolory zielony, żółty i czerwony oraz sygnał dźwiękowy (na dźwięk i zielony nic się nie robi, na czerwony trzeba nacisnąć przycisk nogą, a na żółty ręką). Spędzony czas około 5h. Są tam bardzo miłe osoby więc bez stresu.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

różne formy zmęczenia po treningach...

Następny temat