SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron a hormon wzrostu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1429

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

Wiek

Waga / wzrost

Staż treningowy

Cel cyklu

Stosowane już wcześniej suplementy

Stosowane wcześniej spalacze

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Przewidziane finanse na cykl

Uwagi i sugestie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
TomQ-MAG
jw nie powinno byc problemow z zdrowiem w takim razie
tak jak napisalem, aby rozwiac ewentualne watpliwosci mozna wykonac badania pod tym katem, aby miec jasny obraz sytuacji w Twoim organizmie, tak na na chybil trafil nie ma co bawic sie w suplementacje pod tym katem jak nie widzisz niepokojących objawów, czy nie czujesz sie kiepsko, nie ma problemow z samopoczuciem, regeneracja to nie ma cos sie stresowac. zazwyczaj w tym wieku problemow hormonalnych nie ma jezeli chodzi o niedobory hormonalne.

nie nie robiłem żadnych badań. Jedynie zastanawiam się, czy poziom testosteronu jaki jest ma wpływ na to czy urosnę więcej czy mniej czyli na hormon wzrostu po prostu, coś o tym czytałem w internecie, ktoś np, pisał, że masturbacja obniża poziom teścia a tym samym hormonu wzrostu, ale nie wiem czy to prawda, generalnie teraz jak biorę codziennie ponad 300 mg cynku i dużo magnezu i innych minerałów oraz witamin, więc poziom testosteronu powinien być wysoki, biorę też argininę i GABĘ. I tak z ciekawości ciekawi mnie to, czy są jakieś czynniki, które w moim wieku mogłyby wpływać na spadek poziomu testosteronu, na jednej stronie piszą, że testosteron ma znaczenie na hormon wzrostu, na innej, że kompletnie nie ma znaczenia poziom testosteronu dla ilości GH. Mam pytanie - czy w celu stymulacji hormonu wzrostu warto brać argininę z lizyną czy jednak nie bo lizyna hamuje działanie argininy? I znowu powiem, że na jednej stronie w sieci wyczytałem, że lizyną hamuje właśnie działanie argininy, na innej, że właśnie lizyna wspiera argininę... I co poleca Pan na potencje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
anubis84
wszelkie, papierosy, alkohol, narkotyki.

Mam również takie pytanie do Pana - czy strzelanie (oczywiście nie czuć żadnego bólu tylko strzela) w kościach jak zginam kolano czy skręcam stopę to może być oznaka szybszego, szykującego się gwałtownego wzrostu? Czy miał Pan tak kiedyś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
TomQ-MAG
Co może wpłynąć na spadek poziomu testosteronu w wieku dojrzewania i czy poziom testosteronu ma wpływ na hormon wzrostu ( wzwyż)? Czy neutralny



przede wszystkim trzeba by bylo wykonac badania krwi i stwierdzic, czy takowe przypuszczenia sa uzasadnione.
W wieku dojrzewania organizm przechodzi rozne stadia rozwojowe, hormony buzuja nie sa stabilne na stalym poziomie.
testo moze spac kosztem wiekszej konwersji do estro, bo tak moze wynikac z danego okresu rozwojowego itd.
Ksztaltujesz sie dopiero, wiec rowniez to moze byc i to z przyczyn naturalnych. test nie ma wplywu na wzrost w zwyz. bedzie to jedynie jeden z czynnikow

Mam również takie pytanie do Pana - czy strzelanie (oczywiście nie czuć żadnego bólu tylko strzela) w kościach jak zginam kolano czy skręcam stopę to może być oznaka szybszego, szykującego się gwałtownego wzrostu? Czy miał Pan tak kiedyś?

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Testosteron_a_hormon_wzrostu-t1199836-s2.html#post-19249306 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94632 Napisanych postów 364613 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669583
za wzrost zakładając ze jesteś zdrowy będą odpowiadać geny , ile masz wzrostu teraz ?ile mają rodzice wzrostu?
strzelanie w kolanach może mieć kilka przyczyn , może to być nic nie groźnego lecz warto by na to zwrócić uwagę

młody chłopak jesteś , odżywiaj się prawidłowo prowadz sportowy tryb zycia to i libido będzie na odpowiednim poziomie do wieku
na wszystko przyjdzie czas

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
lodzianin1
za wzrost zakładając ze jesteś zdrowy będą odpowiadać geny , ile masz wzrostu teraz ?ile mają rodzice wzrostu?
strzelanie w kolanach może mieć kilka przyczyn , może to być nic nie groźnego lecz warto by na to zwrócić uwagę

młody chłopak jesteś , odżywiaj się prawidłowo prowadz sportowy tryb zycia to i libido będzie na odpowiednim poziomie do wieku
na wszystko przyjdzie czas

Mam 171-172 cm wzrostu, ojciec 172, matka jakieś 155, brat 171 a siostra 166. Powiem co biorę obecnie jeśli chodzi o suplementy: kompleks witamin i minerałów z SFD, D3+K2 z SFD, argininę z SFD, lizynę firmy NOW, GABĘ, ZMA z SFD, Od wczoraj też żeń-szeń +guarana +kofeina z SFD. Ile cm mogę wg Pana jeszcze urosnąć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 418 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3621
lodzianin1
za wzrost zakładając ze jesteś zdrowy będą odpowiadać geny , ile masz wzrostu teraz ?ile mają rodzice wzrostu?
strzelanie w kolanach może mieć kilka przyczyn , może to być nic nie groźnego lecz warto by na to zwrócić uwagę

młody chłopak jesteś , odżywiaj się prawidłowo prowadz sportowy tryb zycia to i libido będzie na odpowiednim poziomie do wieku
na wszystko przyjdzie czas

Dodam też, że ostatnimi czasy rosnę 1,5 cm na 3 miesięce więc 0,5 cm na miesiąc średnio, ale tyle rosłem jeszcze zanim zacząłem brać te wszystkie suplementy, witaminy, minerały, aminokwasy itp, więc jest duża szansa, że teraz będę więcej rosnąć, teoretycznie,jak utrzymałbym tempo wzrostu, to licząć 0,5 cm razy 12 miesięcy to jest 6 cm, i 6 razy 3 lata to jest 18 cm, czyli do 18 roku życia powinienem mierzyć 190 cm, a kto wie, czy więcej nie urosnę bo dopiero 2 miesięce temu zacząłem brać witaminy i minerały i aminokwasy


Zmieniony przez - michalp25 w dniu 2020-02-21 20:15:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94632 Napisanych postów 364613 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669583
Ciezko powiedzieć ile jeszcze urosniesz,rodzina jest średniego wzrostu i tak będzie zapewne i u ciebie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA na sen

Następny temat

Przyjmowanie BCAA

WHEY premium