SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Testosteron Enathate PakiStan Fake Czy Oryginał ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 144


Witam , Zakupiłem pakistanskiego enathate , chodzi u nas po 10 ampulek w jednym opakowaniu upchniete , wiem ze oryginalnie jest po 3 ampulki ale tak robią bo ekonomiczniej :) do tej pory kułem ome , wiec nie martwilem sie o fake bo byla fabrycznie zamknięta wiec luz.Teraz mam małe wątpliwości , bo ampułki tego teścia minimalnie różnią się szerokością w szyjce SPOTKALIŚCIE SIĘ Z CZYMŚ TAKIM ?, a po za tym to chyba niczym, zawartość ta sama , teść jak teść lekko żółtawy gęsty olejek , dołączam foto i prosze o ocenę :)pzDr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 144
Dodam jeszcze że paski niebieskie na ampułkach mają taki sam odcień , poprostu tak na fotce wyszły dziwnie , pozatym nadruk na szkle jest nie do zdrapania , poprostu martwi mnie różnica ampułek nic więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
takie przychodza z pakistanu,
dziala normalnie

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 144
dziĘki miczelx , to pakole nie potrafią nawet identycznych ampułek robić i tylko ludzi stresują pffff a wogule to jaka jest wasza opinia na temat tego środka ? ja biore tak jak wszedzie piszą co 5 dzien strzała , tylko przez pierwszy tydzien wziąłem wiecej bo drugiego po 3 dniu od pierwszego a trzeciego po 5 dniu od pierwszego , podobno szybciej w ten sposób osiągne pożądane stęzenie.tak więc mam na 45 dni cyklu , ile byscie radzili jeszcze dokupić żeby do konca cyklu bo 45 dni to troche słabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
Bardzo dobry tesc jak biles walawana ome w ktorej cos tam
Siedzi ale .... To ten tesc cie bardzo ladnie porobi u mine ma opine lepsze od alphy o wala sie nie Martw tego nie waluja tak jak testoviron czy suste jak mozesz napisz na PW lie za to dales

Zmieniony przez - aptekarzUK w dniu 2011-07-07 15:45:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 144
dałem 150 , nie wiem czy za duzo mnie skasował czy nie , u mnie w miescie wogule jest problem z dostępem do czegokolwiek wiec nie narzekam ,a po jakim czasie efety poczules ? bo mnie nosi juz po drugim strzale ciśnienie,ale pewnie to moja wkrętka jak zawsze na cyklu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 642 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2250
Ja ogólnie nie bólem ale
Zamiezam niedługo , ziomki bili , mówią ze
Przy 750mg to pompa taka ze cieżko trening dokonczyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

najpierw omka puzniej teść Polski pomocy!!!

Następny temat

pharm chemical

WHEY premium