SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Terca / Zdrową i aktywną być!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4490

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356


the last
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
Zapraszam do dyskusji ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
Krzychu79 :) uf... nie będzie łatwo ale mam nadzieję, że przyjemnie...

;) dziękuję i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ważne, że są chęci i profesjonalne podejście. Do tego trzeba tylko uporu, żadne suple, genetyka czy inne cudowianki nie zadziałają tak dobrze jak uparte dążenie do celu. Jeszcze raz powodzenia, będę zaglądał.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
;) Super, dziękuję jeszcze raz i... jesteś mile widziany :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1760 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 21214
Witam Terca
Jeżeli chodzi o dietę i trening, to jeszcze mam za mało wiedzy, żeby móc ewentualnie coś skorygować ale na pewno zajrzą tu osoby znające się na rzeczy
Ja z mojej strony mogę życzyć Ci szczęścia i powodzenia Dużo pracy przed Tobą, ale wszystko jest do zrobienia. Trzymam kciuki za wszystko, bardzo mocno
Powiedz mi tylko jeszcze, skąd wzięła się Twoja nadwaga? Od zawsze miałaś problemy z wagą, czy też przez ostatni czas dużo przytyłaś?

Juliette has a gun

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
Odkąd pamiętam byłam większa
;> nasuwa Ci się jakaś teoria?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
Przepraszam za te " o k...w!" jestem przyzwyczajona do niektórych emotikonek a tu one znaczą coś innego :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 356
julia_ ... przepraszam za nietakt. Ciebie również miło tu widzieć i dziękuję za wsparcie.

(Ps. wiesz może jak edytować wiadomość, pousuwałam bym te " ..." )
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW do ocenki

Następny temat

plan na rzeźbę do oceny

WHEY premium