SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teorie o długich estrach.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2380

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Witam Panowie.Jestem początkującym koksierzem (jestem na pierwszym cyklu 500mg week-redukcja) i mam kilka nurtujacych pytań co do długich estrów:

1.Czy faktycznie długie estry tak długo się rozkręcają (3-5tyg) bo niektórzy twierdzą ,że to bzdura i od pierwszego strzała już czuć działanie (może placebo), tak twierdzi mój terener.
2.Czy faktycznie na redukcji długie estry trzymają więcej wody ? Czy to zalezy tylko od michy? (osobiście tego nie zauważyłem ale może na propie miłbym lepszą definicję już)
3.Najważniejsze pytanie: Czy jak zwiększam dawkę to poczuję ją też dopiero po tych 3-4tyg od zwiększenia?

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670443
wolfidexter
Witam Panowie.Jestem początkującym koksierzem (jestem na pierwszym cyklu 500mg week-redukcja) i mam kilka nurtujacych pytań co do długich estrów:

1.Czy faktycznie długie estry tak długo się rozkręcają (3-5tyg) bo niektórzy twierdzą ,że to bzdura i od pierwszego strzała już czuć działanie (może placebo), tak twierdzi mój terener.
2.Czy faktycznie na redukcji długie estry trzymają więcej wody ? Czy to zalezy tylko od michy? (osobiście tego nie zauważyłem ale może na propie miłbym lepszą definicję już)
3.Najważniejsze pytanie: Czy jak zwiększam dawkę to poczuję ją też dopiero po tych 3-4tyg od zwiększenia?

Pozdrawiam!


1.nic się nie musi rozkręcać , jeśli mowa o testo
2.glupota kwestia miski i ew pilnowania e2
3.a dlaczego masz poczuć po 3-4 tyg?
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Ad3. Czyli jak zwieksze dawke np. Z 400mg week do 500mg week to te 500mg od razu będzie w krwiobiegu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670443
oczywiście kwestia dnia-dwóch max
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Tyle chciałem wiedzieć dziękuję bardzo.

Ps.Jeszcze jedno małe pytanie :Czy bicie jednorazowo 500mg cypka e7d ma sens ?Dodam od nie czuję wahań stężenia oraz syfow itp. przy takim biciu.Nie chce po prostu kłuć się 2 razy w tyg.


Zmieniony przez - wolfidexter w dniu 2016-05-30 08:42:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670443
na upartego można tak wbijać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1951 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Odniosę się do punktu 2,jestem na redukcji i wale suste i jest bardzo dobrze...więc kwestia tego co Lodzianin napisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 137 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2464
Jak raz w tygodniu checesz bić to lepiej jakieś T-400 ogarnąć bo tam siedzi też dłuższy estr niż cypio, ale czym częstsze iniekcje tym mniejsze wahania stężenia więc wybór ed7 to lipa, lepsze już rozwiązanie byłoby ed5 chociaż
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Sam wyczujesz jak często robisz iniekcje, możesz zacząć od e7d jak Tobie przypasi ta wersja bierz, wszystko zależy od genetyki i tempa metabolizmu leku, za to odpowiada np ,,cytochrom P450''.

Odnośnie kiedy poczujesz , działanie odpowie Tobie twój własny organizm.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Bije e7d już 7 tydzień i narazie nie zauważam żadnych negatywnych skutków typu wahania hormonów czy syfów.Testa fajnie czuć. Dzięki Panowie za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Panowie jeszcze jedno...mam dylemat co do hcg chciałem wbić w 8tyg czyli teraz ale jajka są w miarę normalne bo leciała dawka abtykatabliczna 250mg cypka e7d teraz zwiekszylem do 500mg week.Odpuścić hcg czy przybić już teraz ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Efedryna+Yoha

Następny temat

enan solo po latach przerwy od sterydów

WHEY premium