Dzień dobry Koledzy, wybaczcie potknięcia ale to mój pierwszy temat.
Ćwiczę 5 x w tygodniu 1h siłowni i po każdym treningu kardio 20-30 min. Schody lub bieżnia lub mix schody/bieżnia.
Dziś wbiłem 0,5 cm HELIOS DNA
Leci:
- Test. prop. 100 e2d,
- boldenon 600 ew rozbite na dwa strzały PN/CZW.
- od dziś masteron 100 e2d w jednej pompce z testem
Następnie wjedzie tren i kończę testem z wnstrolem.
Zwracam się do Was z prośbą o weryfikację obliczeń. Zaczynam redukcję ale utknąłem na banale. Popatrzcie proszę.
Chciałbym zrzucić 5 kg. Nie pasuję mi wyliczenia końcowe dot. gramów makro. Utknąłem na węglach-NIE WIM ILE DAĆ, bo została po wyliczeniu Białka i Tłuszczy ok. 300 kcal pozyskiwanych z węgli - do 2100 kcal
WAGA: 85 kg
PPM: 66,5+(13,7 x waga)+(5 x wzrost w cm)-(6,8 x wiek)
66,5+1164,5+875-292,4=1813,6 kcal
CPM: PPM x PAL( u mnie 1,5)
1813,6 kcal x 1,5 = 2720,4 kcal
ENDOMORFIK: CPM - 20%
2720-(0,2 x 2720)= 2720- 544= 2176 kcal DEFICYT: 2100 kcal.
KALORYCZNOŚĆ:
1 g BIAŁKA – 4 kcal
1 g WĘGLOWODANÓW – 4 kcal
1 g TŁUSZCZY – 9 kcal
SPOŻYCIE:
BIAŁKO – 2,5 g/kg
TŁUSZCZE – 1 g/kg
WĘGLOWODANY – reszta
B+T+W = 2100kcal.
BIAŁKO: 85kg x 3,0 = 255g x 4kcal= 1020 kcal.
TŁUSZCZE: 85kg x 1g = 85g x 9kcal= 765 kcal
WĘGLOWODANY(reszta): 85kg x ?....?????????
T+B: 1020+765= 1785 kcal
2100-1785= 315 kcal
Będę wdzięczny za pomoc.
Ćwiczę 5 x w tygodniu 1h siłowni i po każdym treningu kardio 20-30 min. Schody lub bieżnia lub mix schody/bieżnia.
Dziś wbiłem 0,5 cm HELIOS DNA
Leci:
- Test. prop. 100 e2d,
- boldenon 600 ew rozbite na dwa strzały PN/CZW.
- od dziś masteron 100 e2d w jednej pompce z testem
Następnie wjedzie tren i kończę testem z wnstrolem.
Zwracam się do Was z prośbą o weryfikację obliczeń. Zaczynam redukcję ale utknąłem na banale. Popatrzcie proszę.
Chciałbym zrzucić 5 kg. Nie pasuję mi wyliczenia końcowe dot. gramów makro. Utknąłem na węglach-NIE WIM ILE DAĆ, bo została po wyliczeniu Białka i Tłuszczy ok. 300 kcal pozyskiwanych z węgli - do 2100 kcal
WAGA: 85 kg
PPM: 66,5+(13,7 x waga)+(5 x wzrost w cm)-(6,8 x wiek)
66,5+1164,5+875-292,4=1813,6 kcal
CPM: PPM x PAL( u mnie 1,5)
1813,6 kcal x 1,5 = 2720,4 kcal
ENDOMORFIK: CPM - 20%
2720-(0,2 x 2720)= 2720- 544= 2176 kcal DEFICYT: 2100 kcal.
KALORYCZNOŚĆ:
1 g BIAŁKA – 4 kcal
1 g WĘGLOWODANÓW – 4 kcal
1 g TŁUSZCZY – 9 kcal
SPOŻYCIE:
BIAŁKO – 2,5 g/kg
TŁUSZCZE – 1 g/kg
WĘGLOWODANY – reszta
B+T+W = 2100kcal.
BIAŁKO: 85kg x 3,0 = 255g x 4kcal= 1020 kcal.
TŁUSZCZE: 85kg x 1g = 85g x 9kcal= 765 kcal
WĘGLOWODANY(reszta): 85kg x ?....?????????
T+B: 1020+765= 1785 kcal
2100-1785= 315 kcal
Będę wdzięczny za pomoc.