SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Telefony za grosze

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ej słyszał z Was ktoś o adresach hurtowni telefonów komórkowych w Polsce gdzie sprzedają w zaje****ej cenie. Pytam bo na allegro jest kilka osób które sprzedają owe namiary. A ceny są naprawde szokujące na V3 za 450zł albo NOKIA 9500 za 650 zł.

A może to kolejna ściema (o białku za 4,5/kg nie wsponę) tyle że ludzie to kupują i chyba są zadowoleni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1433
tez mam te adresy, jedna strona oferuje za***iscie tanie komy ale po wyslaniu meila dostaje odpowiedz, ze firma zawiesila swoja dzialanosc
jednym slowem kiblem wieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 406 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4131
słyszałem

ale konkretów nie mam... można by było sprawdzić (wspólnie kupic te adresy)

__________________________________

Shut The f*** Up And Train !

Ja - http://www.sfd.pl/temat231404 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja już wysłałem kilka maili do ludzi którzy to kupili i czekam na odp. a może któryś podeśle mi za friko jeden adresik. W końcu to tylko 5 zł. Tyle że nie mam czasu biegać na pocztę]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1420
Andrre jak juz bedziesz miał to podeslij mi tez,prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 513 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5412
jest to sciema
dają adresy do stron ... co sami zrobili ...
i brak odp. albo wysokie ceny = WAŁEK

Vielki <-- Tak jestem zwan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1353 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13826
sciema. tak jak wyzej.

w dodatku jest 1 stronka z telefonami a reszta to akcesoria, na ktorych sie za bardzo zarobic nie da. NIE POLECAM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 87 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8052
Zgadzam się z poprzednikami,kupiłem kiedyś takowe adresy i na stronach z tymi tanimi telefonami jest tylko adres E-mail,zadnego nr.telefonu stacjonarnego i adresu siedziby firmy czasem komórka ale to jak wiadomo na karte.Przedewszystkim żadają wpłaty z góry zaliczki ok.połowy kwoty do zapłaty żeby rzekomo nie wycofać sie z zamówienia.A z kolei na stronach legalnych hurtowni są ceny kosmiczne dużo droższe niz na allegro.

Zmieniony przez - mirokoks w dniu 2005-10-29 15:58:53

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też mi się tak wydaje. A tu macie link do aukcji.



http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70018819 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dearth powiedz mi tylko że to są te adresy tych hurtowni. Przejrzałem kilka i w większości sprzedają same akcesoria a tel w kosmicznych cenach że u producenta chyba taniej kupi. Jednym słowem ta aukcja to : h**ostwo!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak to jest wlasnie to co sprzedają allegrowicze mam to skąś za free i podzielilem się tym z wami :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki atlas?

Następny temat

[sprzedam] Nowa nokia 6230i

WHEY premium