SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Telefon - Sony Ericson w900i Walkman !

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1611
gwarancji nie posiadam i nikt nie posiada do tych telefonow gwarancji poniewaz nie ma ich w polsce jeszcze :) , cena 800 zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
tel można dostać minimalnie taniej choć twoja cena nie jest też taka zła, ale mylisz się bo w PL mozna już go zakupić i dostać gwarancje ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1611
Cena do negocjacji , do 750 zejde , a co do tego ze za duza , pilot + 2 obudowa + ladowarka z adaptererm na sluchawki :) koszt kolo 300 zl lacznie

A co do gwarancji owszem jak jakas firma sciaga to wystawi Ci gwarancje chodz slyszalem ze era juz zaczela sprowadzac te telefony ale czy zostaly puszczone w obieg abonamentowy nie wiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
hmm jednak biore k800 bo mam za dobra cene ale ten W tez calkiem niczego sobie, zeby mial aparat 3,2 to bym go wzial

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1611
aparat 2.0 ale kamerka 10 x lepsza niz w k800i i powodzenia zycze z k800i , mialem go :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
testowalem chwile i nie narzekam

zobacze jak bedzie chulac. jak gownianie to pewnie zmienie na jakis W i nie ma problemu chodz ten w900 mi sie bardzo podoba...

btw. co Ci sie w k800 padalo ?

Zmieniony przez - everr w dniu 2007-09-11 17:46:47

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1611
Powiem Ci tak , k800i to jest telefon tzw. servisowy szybko sie sypie , oprogramownie to tragedia , jedyne co jest w nim ok to aparat ale nie do konca dopracowny co do zoom i przydatnosci :) Ogolnie k800 przypomina telefon zabawkowy , upadek telefonu 100 % jakies uszkodzenie , przed wyborem telefonu pochodz po forum i poczytaj , nie to ze zachecam do kupna mojego ale odrzucam Cie od zlego zakupu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
no zobaczymy

od dzis mam

k750i wiernie i dlugo mi sluzyl, na k800 tez licze. a czy przejdzie crash testy to sie zobaczy

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 177 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1611
cena telefonu w calym zestawie 650 zl !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
.

Zmieniony przez - wylliam w dniu 2007-10-02 00:57:26

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam Profi Whey Mass o smaku orzecha laskowego

Następny temat

Multipower Super Amino Liquid

WHEY premium