SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Te dni

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj guru mam do ciebie taką nietypową sprawę.Moja siostra ma w następnym tygodniu mature.Jak na złość przypada jej w tym terminie okres.Wszystko byłoby o.k gdyby nie czuła podczas tych dni strasznego bólu i wręcz nieznośnego samopoczucia.Czy jest jakiś sposób aby okres opóżnić lub przyśpieszyć?Jeśli nie to może załagdzić te objawy?
Serdecznie proszę!

Pozdrawiam
Kuler
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To, co Ci mogę poradzić, to intensywne cwiczenia przed miesiączką, w ramach relaksu jazda na rowerze i pływalnia.
W czasie miesiączki, na początku, dobre są niesterydowe środki przeciwzapalne, np. Naproxen lub Ibuprom, po pierwszych 2-3 dniach - rozkurczowe środki doustne np. No-spa lub Spasmophen Duplex. W razie dużych dolegliwości środki takie jak Tolargin w czopkach może wziąć w dowolnym momencie.
Powodzenia na maturze dla siostry.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serdeczne dzięki guru!Wporzo z ciebie koleś!
sog 4 you

Pozdrawiam
Kuler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
guru jest wporzo
Kurcze on ma ponad 100 sogow !!!!!
Prawdziwy z niego guru !!!!!!!

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli mogę doradzić jako kobieta (ja tak stosuję), to Ibuprom/ Ibuprofen na 2-3 dni przed miesiączką 3x1 tabletka, w trakcie 3x2, dodatkowo jak nie pomaga to No-Spa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Małgosiu!

Pozdrawiam
Kuler
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biotyna czy wiecie co to jest?

Następny temat

żylaki

WHEY premium