SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teść + Deca + Metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35087 Napisanych postów 89959 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941146
Spoko szanuje twoje zdanie bo jak już pisałem każdy organizm inaczej reaguje i najlepiej sprawdzić na sobie różne opcje redu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
każdy u czy sie swojego ciała sam i sprawdza co mu odpowiada, ja robiłem redu na 1000-1200 kcal, i na 2000kcal, i na clenie i innych wynalazkach, miałem na bani by zgubić jak najwięcej fatu i ćwiczyłem rózne metody co sie tylko dalo, poza hardcorowymi DNP itym podobnym, ale i tak wyjdzie że najlepiej robić z głową minus 300-400 kcal, rotacja węgle białko, i da sie zrobić dobre efekty plus poprawione cardio.
8

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
1000kcl to dla mnie już w ogóle hardcore .
Ja wystartowałem na 2k dałem nisko węgle 50 dziennie fat o ile pamietam 120-150 reszta białka . Początkowo szło dobrze w dol . Później dostałem jakiejś depresji można powiedzieć , plus ostry zastuj . Waga stała a w oczach nie coraz bardziej podcięty tylko coraz mniejszy . Być może nie dla mnie takie niskie węgle a wysoki fat . Dużo lepiej mi szło na niskim bifie 50 rotacje węgli i b 250 . To koja 1 redukcja . Wiec liczę się z błędami . Do następnej się podszkole bardziej w temacie zobaczymy jak będzie szło . Jeśli kogoś uraziłem nie taki miałem zamiar . Zdrowia Panowie !!
9

omerta 2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Metanabol profilaktyka

Następny temat

Provi do PCT (Do Clomidu)

WHEY premium