SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Teść, a wyjazd na wakacje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 321

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 298 dni Przeczytanych tematów 16
Witam grupowiczow, przychodzę z prośba o poradę.
Od 15.04 jestem na cyklu 100mg teścia proglongatum Jelfa co 4 dni.
22.08 wyjeżdżam do USA na 12 dni i tutaj mam zagwozdkę czy coś się stanie jak nie zrobię strzała przez te 12 dni? (Raczej nie chce tego brać ze sobą do samolotu)
Czy lepiej zejść z bomby wcześniej i się odblokować?
Może macie jakieś propozycje jak podejść do tematu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
w dniu wyjazdu przybij 200 mg i tyle

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
lodzianin1
w dniu wyjazdu przybij 200 mg i tyle



A mam pytanie biorąc taka dawkę na taki okres to jest szansa ,ze inne hormony lekko opadną ze tak powiem? Jednka dłuższy cxas bez testosteronu ( głównie kieruje pytanie do cypionatu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
za bardzo nie odczujesz jak gdzieś lecę dalej to też tak robię wbijam w dniu wyjazdu dawkę *2 i tyle

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 25 lat Na forum 298 dni Przeczytanych tematów 16
Tylko co zmienia podwójna dawka jak okres półtrwania teścia trwa podobno około 5 dni. Czy weźmiemy 100mg czy 200mg wyjdzie na to samo według mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 87 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 14283
Wpisz sobie w google grafika "chart testosterone half life" i zobacz na wykresie jak to wygląda. Nic ci się nie stanie jak zrobisz tak jak pisał lodzianin1.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1911
Nic ci nie bedzie normalnie przybij przed lec spokojnie wrocisz to przybijesz znowu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
Martinez9821
Tylko co zmienia podwójna dawka jak okres półtrwania teścia trwa podobno około 5 dni. Czy weźmiemy 100mg czy 200mg wyjdzie na to samo według mnie


enan okres półtrwania ma ok 10 dni
skoro wiesz lepiej po co ten głupi temat?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94824 Napisanych postów 364817 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670177
Szmitek21
lodzianin1
w dniu wyjazdu przybij 200 mg i tyle



A mam pytanie biorąc taka dawkę na taki okres to jest szansa ,ze inne hormony lekko opadną ze tak powiem? Jednka dłuższy cxas bez testosteronu ( głównie kieruje pytanie do cypionatu)


pytasz o E2 i PRL? wątpliwa sprawa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak długo trwają spadki po cyklu (pct)

Następny temat

Odblok

WHEY premium