SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tatuaż przeróbka

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2590

Witam czy da sie ten tatuazjakos przerobic zeby byl wiekszy i wchodził mi na przedramie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15132
Najlepiej jakbyś poszedł do studia i z kolesiem ugadał czy da sie i jak by to wyglądało. Tak mój kolega zrobił miał cos podobnego do Twojego tattoo i wyszlo całkiem niezle ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2590
wiesz co bylem juz z tym i chcialem zeby mi narysowali pisakiem mniej wiecej jak to by moglo wygladac ale powiedzieli ze zrobia mi to dopiero wtedy jak dam kase i bede robil ten tatuaz bo inaczej moge isc do innego studia a ja nie chce pochopnie podejmywac decyzji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 633 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15132
No to moze sprobuj w innym studio i moze tam sie zgodza. Jesli bedzie identyczna sytuacja to chyba pozoistanie Ci zeby zaplacic choc jakas zaliczke i niech robia tyle wzorów az ci sie ktorys spodoba :) pzdr/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 178 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2529
Rozumiem. Mam ten sam problem ale na plecach, chodziłem po studiach i mówią ze trzeba go poprostu zakryć innym większym tatuażem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spuchnięta dłoń

Następny temat

Zlamanie, zerwanie torebki, naciagniecie wiezadel

nutlove nowy