SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tattoo :D

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 223980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
dzieki za odp ofc sogi ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
a mam takie pytanie,
jak duzo musialby mi sie zwiekszyc obwod reki/ramienia zeby widac bylo na tatuazu zmiany???

ból to fikcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5472
jak duzo to cięzko powiedziec. musiałby ci się w krotkim okresie sporo powiększyć zeby bylo widac zmiany na tatuazu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9447


Odbijam

A co myślicie o tej
mi się strasznie podoba, i miejsce mi pasuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 572 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27442
mi sie podoba sam lubie wlasnie taka tematyke typu anioly itp ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889
czyli chodzac na silke, normalnie i regularnie raczej nie zepsuje sobie dziarki ? xD

ból to fikcja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9447
Nic Ci się nie powinno stac. Dziarka raczej się nie rozejdzie.

Jak myślicie, ile, tak na oko, może kosztowac dziarka zaprezentowana wyżej, ten anioł, w tym miejscu i tym rozmiarze?
Orientuj się ktoś?
Z góry dzięki.

pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5472
w studiu będzie to drogo kosztowało pewnie coś koło 800zł. znam osobę, która zrobiłaby Ci za***iście ten tattoo tyle że w domowych warunkach (ale 4 maszynki oryginalne, 100% sterylnie itp) za około 150zł. ale jesteś z wrocka to bardzo daleko..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 327 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9447
Myślałem, że bliżej 1000 będzie to kosztowac, chociaż 800 zł to też dużo. Poczekam jeszcze trochę, bliżej wakacji i sobie zrobię, o mi się strasznie podoba:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 400 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1889


a co sadzicie o tych?

ból to fikcja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Porost włosów... ale nie na głowie.

Następny temat

mocna pompa w ramionach

WHEY premium