SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tanie odrzywki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1364
witam!
moze mi ktos poradzic jakie najtansze odrzywki sa najlepsze na wzrost masy i sily ? Patrzylem po sklepach internetowych i sa odrzywki(np. Megabol) za 30pln(100kbs) . I czy np. to 100 kbs dalo by mi cos ? Cwicze na silce troche ponad 2 miechy , a chce jak najszybciej nalapac masy i sily przedewszystkim. POzdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1364
Kreatyna 300 g + DEKSTROZA 330 g GRATIS (VITALMAX) - wlasnie patrzylem po sklepie sfd i wlasnie to znalazlem . Co powiecie o tym ? Na jakie efekty moglbym liczyc po tym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 964 Wiek 26 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15523
Podan 2 miesiące mówisz...Ty to ani pożadnie stawów ani mięśni nie "rozgrzałeś" a już o wspomagaczach myślisz.Stary od tak nic się samo nie robi.Czas działą na Towją korzyść.Radze Ci ułożyć diete+trening+odpoczynek.Wróć może za kolejne 2 miesiące.

~ "...obraża mnie ten obraz próżności - pokaz mody a nie możliwości..." ~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 187 Wiek 5 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7571
Siemasz
narazie wspomóz diete ewentualnie kup to czego w diecie brakuje np: białko,węgle, zakrótko cwiczysz zeby kretke walic<moim zdaniem> narazie masa sama bedzie szybko szła bez krety.Jakies witaminki,zma na noc,carbo i bedzie dobże .
PZDR

Zmieniony przez - Venom2 w dniu 2006-01-15 18:28:48

Venom2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
1.zapraszam do dzialu odzywianie tam jest wszystko jak ulozyc diete
2.nie kupuj ni pochopnie(megabol odpada) najpierw sie skonsultuj z kims z forum a napewno ci doradzi z czego bedziesz zadowolony
3. 2 miechy to dopiero poczatek zawczesnie na kretki poczekaj jeszcze troche, mozesz duzo zdzialc przy zbilansowanej diecie naprawde wiele.
4.nieda sie zlapac szybko masy to musi potrwac,to nie jest takie latwe jak sie wydaje.
5.jak bedziesz mial diete ulozona to zapraszam ponownie

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 222 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5022
BoxeR1984 czemu megabola odradzasz mój kumpel to się tak napalił na krete megabola że robi już chyba 4 cykl na niej ale wyniki ma naprawde niezłe

Siadła masa na qiutasa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
a jadles kiedys cos oprocz kretyny z megabola??

ja jadlem jakies 4 lata temu gainera kupilem o smaku migdalowym(poczatki kulturystyki)jak mialem na 8 do szkoly to od 6 siedzialem na sedesie,sni mi sie to po nocach ten z***any smak.

a i maja najlepszy tribulus w dziejach suplementacji TESTOSTEROL ^^

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 222 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5022
nie no ja nie jadłem krety megabola tylko mój kumpel ale jadłem kiedyś białko quatro pro megabola to ja na sedesie nie siedziałem ale nie było dnia zebym nie żygał i jeszcze chamsko napisali żę smak waniliowy

Siadła masa na qiutasa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
a jadles cos oprocz kreatyny z megabola ??


jakies 4 lata temu jak zaczynalem przygode z kulturystyka kupilem gainera o smaku migdalowym masakra, jak mialem do szkoly na 8 to od 6 siedzialem na sedesie, nadal sni mi sie po nocach ten za***isty smak gainera.

a i maja najlepszego tribulusa w histori suplementacji o nazwie TESTOSTEROL ^^

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14663
sorry za spam cos mi sie explorer sypie karwafa

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
ja standardowo calym swoim cialem bronie Dibencozide Magnum :), oczywiste ze testosterol tez mam teraz na stanie :), a jak, trza wszystkiego sprubowac ! a jakie silne to placebo to juz nie wspominam :)

Pozdrowienia dla szprycujacyh sie megabolem koksow. :D

Btw.
jak pierwszy raz uslyszalem o Dibencozide Magnum to bylo od kumpla, ktorego kumepl mowi ze Dm niezle "trzepie" :). Odwiedzialem Maximusa - wlascicielem jest Robert Szczepanski, pamietam jak nawinal ze jego pierwszym suplementem bylo Dibencozide Magnum :). I moim takze ! takze wroze sobie swietlana przyszlosc :].

PS >> do autora.
Chlopaku po 2 miesiacach to............
Sluchaj sie ludkow co pisali nademna. i jesli koniecznie chcesz wydac kase to : omega3, jakies witaminki i koniec ! Wroc tutaj z pytaniem o suple za minimum 5 miesiecy.

Keep ya head up

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp

Następny temat

Białko(płynne)

WHEY premium