SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tamoxifen toksyczny/rakotwórczy dla wątroby.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tamoksyfen sie przyjmuje latami, tak jak Kazam mowil, i to glownie u kobiet w leczeniu nowotworow, wiec obciazonych genetycznie...
U facetow najdluszze stosowanie w med to chyba 2 miesiace, ale nie pamietam

A co do arimidexu to nawet nie wspominajcie że jest zdrowszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a 6-oxo hmm steryd ktory nie ma zadnych badań
tribulus i zma nie dzialaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Niektórzy chyba lekko przesadzają. Fajnie ,że gamon dał arta i zwrócił uwage na skutki uboczne tamoxifenu ale nie wylewajmy dziecka z kąpielą. Decydując się na sterydy chyba nikt o zdrowych zmysłąch bue śmie twierdzić ,żę saa nie mają skutków ubocznych ? Pozatym tak Kazam poisze
co innego szamać coś przez 2 lata a co innego PCT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak czytanie ze zrozumieniem oczywiście, ale chodzi ogólnie o to że tamoxifen jest silnym carcenogenem

"It wasn't long before laboratory studies showed that tamoxifen acted as a carcinogen.
It has been found that tamoxifen binds tightly and irreversibly to DNA, the genetic blueprint of a cell,
causing a cancerous mutation to take place."

Nie tak dawno temu badania laboratoryjne pokazały że tamoxifen wykazuje działanie carenogenne(rakotwórcze).
Zostało odkryte że tamoxifen powoduje nieodwracalne zmiany w kodzie DNA, czyli genetycznej matrycy komórki,powodując rakotwórcze
mutacje

a ile kto go bierze ...no wiadomo że nie jesteśmy kobietami ale człowiek to człowiek , wątroba to wątroba tym bardziej, że u większości dodatkowo obciążona metą,winem a nawet antkiem, ostatnio duzo ludzi bierze tamox podczas cyklu czyli srednio 2-3 miechy + PCT czyli 3-4 tygodnie to wychodzi razem 4 miesiące, x kilka cykli to można sobie łatwo obliczyć, ktoś nawet jakby jadł tony sylimarolu i hepatilu to nie wróci zmian w dna które mogły nastąpić, aczkolwiek nie musiały...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w sumie sam brałem nolve , ale poprostu znalazłem taką ciekawostke to wkleiłem art, przecież nie miałem zamiaru nikogo straszyć itd. ale daje do myślenia trochę po prostu, że jak już ktoś kiedyś wspomniał nie są to cukierki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzeba ostro chlać żeby te zmutowane hepatocyty wykanczać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jedyne wyjście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
domyslam sie ze nie chcesz siac paniki ale sfd jest dosc specyficzne i tutaj powiedzenie czegos ubierajac to w ladne slowa + jakies badania/teksty czesto powoduje powstanie niezdrowych tendencji... sam masz przyklad tego goscia co juz nie bedzie sie odblokowywal poprostu temat zawsze trzeba przedyskutowac i rozpatrzec z kazdej strony przed wyciagnieciem generalnych wnioskow...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2531 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15886
Bez przesady predzej komós zanikną gruczoły wydzielania dokrewnego niz rak po nolovie sie pojawi ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 295 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2310
a wiec,,,,,,,,zyli dlugo i szczesliwie...tak samo(wiem ze to am**** do teamatu) moj ziaaammm przy***al ostatnio cykla z deca omo plus meta cykl trwal prawie 4 miechy uroslu 3cm w zwyz!!!!!! nie wiem jak to sie stalo

ciekawe co bedzie za 5 lat na bilbordach...
ciekawe przy jakich zostaniemy mordach...
kto zostanie przy tych co dzis poglądach...
i jak kazdy bedzie z nas wygladał....
taaa jak kazdy bedzie z nas wygladał...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl deci a gino

Następny temat

Clen + meta = redukcja

WHEY premium