SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tamoxifen po Nolvie.. i kilka pytań innych..

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4180
Witam,
Wiek - 28
Staż - 4 lata
Dieta:
B - 3g
W - 5g
T- 0.8g
Wymiary:
Biceps - 43cm
Klatka - 114cm
Barki - 138cm
Brzuch - 84cm
Udo - 61cm
Przebyte cykle:
Proponiat 75mg e2d - 6tyg.

Pytanie

W skrócie, zaczalem cykl na propie testagenu i wszystko bylo git, ale nagle webalo mi gino w ok. 4 tyg. wiec zaczalem jesc tamoxifen ale cykl ciagnalem dalej i tak w 6 tyg. skonczyl mi sie towar, a ze spodobało mi sie bycie na delikatnym ON, postanowilem pociagnac jeszcze tego propa i kupilem jakies g**** greece pharmacy bo innego nie bylo ;/ .. i za pewne to wyebka bo wbijam go od 2 tygodni i nie czuje nic, a waga zaczyna od 3 dni leciec w dół mimo ze napjerdalam ostro na silce i jem jak poebany.. (kolezka który bierze ze mna ma tak samo) .. z tym ze ja ciagne codziennie nolvadex 20mg on nie.. i teraz mam pytanie czy jezeli ciagnalem nolvadex tyle czasu (wychodzi na to ze 2tyg. po 20mg) to dalej odblokowywac sie nolvą czy przestać jesc nolve i wziac clomid ?? (listek) czy to i to ??
Dodam ze czuje sie dobrze, nie spadło mi libido, kiedy trzeba to sierzant stoi na bacznosc.. jajka tez nie zmalaly, wiec wydaje sie poki co wszystko ok..
Wiec w skrócie, czy ciagnac dalej nolve po 20mg, przestac brac nolve zacząć clomid (listek), czy brac nolve i clomid razem ? czy przybic hcg ? i czy ma sens jezeli wszystko jest ok z jadrami i kuśką ... lub tez alternatywnie... poszukać lepszego dostepu do propa pewniejszej firmy i napjerdalać dalej ? (mimo tych ostatnich 2tyg. na wyebce)

Z góry dzieki za odpowiedzi





Zmieniony przez - OSTR_MEDYK w dniu 2014-11-08 10:43:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4180
wiem ze to nie jest 7kg miesnia.. tylko napisalem ze ogolnie waga mi poszla 7kg do przodu.. Mam tylko dostep do tego zwałowanego propa wiec nie bede go brał .. wole teraz sie odblokować i za 2m-ce ogarnac wszystko i zrobic nowy cykl..

czy jest sens dodania provironu do nolvy ? czuje sie troche gorzej.. jakies samopoczucie gorsze jest itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
czyli ile tyg będziesz na tym cyklu?najprościej było by zrobić badania,wydawać ci sie moze że przyrosty stanęły bo zbiłeś estro tak więc wody mniej masz.Badanie testa i estro dały by obraz.do pct na pewno dał bym clomid i hcg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4180
wychodzi na cyklu ze bylem ok 5 tyg. (na tym na dobrym towarze) .. robiłem badania półtora tygodnia po stosowaniu tego z greece pharmacy (moim zdaniem fejk) i wyszlo mi 1020mg, gdzie max. norma wynosila 820mg.. robiłem tez wtedy na estrogen wyszlo mi dosłownie o 1pg ponad norme (ale juz wtedy byłem pare dni na nolvie, wiec pewnie troche zbiło) ..

Też pomyslalem ze skoro zbijam estrogen to moga mi stanac przyrosty, albo po prostu waga zejdzie w dół.. ale taki sam cykl robi kolezka moj to samo wbijamy z tym ze on nie mial problemu z sutami i nie bral nolvy, a równiez jemu waga zaczyna spadać.. dzisiaj jeszcze wbijemy po 1ml tego propa i w poniedzialek we dwóch zrobimy badania znowu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
wyniki dadzą jakiś obraz a przed cyklem masz wyniki?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4180
przed cyklem estrogen był w normie.. testosteron praktycznie w połowe miedzy min. a max.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
trzeba poczekac na badania i zobaczyć to tam sie dzieje i ew zmienić propa na innego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4180
w poniedzialek podam wyniki.. a wracajac jeszcze do tematu, to proponujesz (jezeli wyniki beda takie ze prop nie dziala ) to lepiej odblok wziac teraz i przybic znowu za jakis czas czy jezeli okaze sie ze ten test co teraz biore jest wałkiem to kupić innej firmy i bić dalej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
zobaczysz jaki bedzie poziom testa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4180
zrobilem dzisiaj badania i wyszlo 870.. gdzie górna norma to 820.. 2 tygodnie temu bylo 1020, wiec albo wałek albo stezenie mocno zanizone.. takze wychodzi na to ze cykl trwał 4-5 tygodni.. nolvadex biore od 2 tygodni juz, ciagnac go jeszcze czy skonczyc i odblokowac sie clomidem ? (listek wystarczy ? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4180
prosze o odpowiedz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4180
no panowie odpowiedz ktoś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca Alpha+ Testosteron 450+ Symex+Odblok

Następny temat

Pytanie o Dawkowanie i ogólnie pare informacji.

WHEY premium