SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TVN Turbo propozycja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Dlaczego jak jest zmianka o boksie na przykład to nikt nie mówi o nielegalnych walkach bokserskich,a takie zapewniam was że sie odbywają.Tylko zawsze łączone jest MMA z nielegalnymy walkami.W takim programie trzeba zaznaczyć,że SĄ REGUŁY,takie walki są dla zdrowia człowiek a mniej szkodliwe,nie ma takich "dziwnych" walk jak w boksie zawodowym o dużą kasę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66
JAk masz kontakt do osób , które się zajmują organizacją takich walk to daj znać chętnie się z nimi umówię.
Pozdrawiam

qfiatek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 151 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7287
Ale chyba SW to nie tylko MĘSKI świat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Nie mam.Ja zajmuję się sportem a nie nielegalnymi walkami.Nie mam z tym nic wspólnego,ani nie znam nikogo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Jeżeli chodzi o jakieś nielegalne walki to nie tutaj.Zreszta można zrobić program który pokaże prawdziwe oblicze MMA,bez mieszania w to jakichś nielegalnych walk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
a co maja nielegalne walki wspolnego ze sportem???
Nic!
Meski Swiat to super program , ale bez jaj jakie nielegale? heh
Ok fajnie bedziecie na Vale Tudo, bedziecie na zgrupowniu Krav Magi , Muay Thai fajnie...ale po kiego "ch" robic jakas tania sensacje nie majaca nic wspolego ze sztukami walki
Jak chcesz zrobic nielegale to jedz z kamera do jakiegos baru jak juz sie chlopaki zrobia bedziesz mial nielegalne walki meski swiat

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 658 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5836
Krótka piłka Qfiatek. Chcesz zrobić rzetelny program pokazujący prawdziwe Vale tudo, czy gonisz za sensacją w stylu Latkowskiego?

ISENGRIM&CATRIONA - ŚWIĘCI Z WROCŁAWIA

Pas służy do podtrzymywania spodni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paabloo ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3237 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 34974
Obawiam sie ze to drugie
Rzetelny program o Vale Tudo jak juz napisal qfiatek beda robic takze ma okazje juz w ten weekend

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 66
Ja już nie wiem wy macie same problemy - zrozumcie, że już robiłem felieton o Valetudo i wszyscy byli zadowoleni. A teraz chcę robić felietony z imprez...Powtarzam jeszcze raz nie szukam żadnej sensacji i chcę propagować sporty walki.Czy już to dotarło do Ciebie

qfiatek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
a do Ciebie dotarło, że na tym forum rozmawiamy o SPORCIE, jakim jest MMA, a nie o jakichś nielegalnych, podziemnych (;o) walkach?
jeśli nie to poszukaj sobie forum, które spełni Twoje mroczne oczekiwania..

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TVN Turbo propozycja

Następny temat

Co lepiej wybrac?

forma lato