SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TUTAJ składamy zgłoszenia do weryfikacji NA TESTY ! ! !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7405

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
center kiedy chcesz ruszac z cyklem??
i jak zalozysz swoj temat to wrzuc te wszystkie informacje w nim co tutaj i jeszcze mozesz foto soczkow no i swoje aktualne oczywiscie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
tak ruszam od poniedziałku wrzuce fotki saa moze jeszcze dzis fotki akutalne pojawia sie do do weekendu mysle gdyz moja cyfrowka jest bez wiswietlacza bo sie rozj..... i ciezko sie foty robi jednak towar zrobic foto to nie problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiecz czekamy na relacje center i trzymamy kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Małe poprawki z mojej strony:

1-10 deca 300mg week
1-8 omen 500mg week
1-6 meta 20-30mg ed
9-15 wins 50mg eod
9-16 prop 100mg eod
2-10 nolva 10mg ed

Najlepiej jakbyś połowę tygodniowej dawki deki i omki bił e3d. Meta obowiązkowo z łagodnym wejściem, sugeruję zacząć od 20mg. Poza tym cykl jest bardzo dobry i podobają mi się Twoje przygotowania. Czekam z niecierpliwością

Ps. Farmadon nie wiem czy będzie trafionym pomysłem z wyborem propa, ale jest jeszcze czas na zmiany.

Zmieniony przez - e0r w dniu 2006-11-22 12:49:42

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
wiem wiem co do farmadonu sredni pomysł... niemam jeszcze winsa i propa co kupie pozniej zanim zmienie srodki gdyz teraz ostro sie wykosztowałem i tymczasowo dofinansowuje diete kasa bedzie po swietach wiec napewno srodki zakupie jesli kasy bedzie wiecej kupie farmaka pewniej przynajmniej pozatym troche wiecej zawsze jest niz 1ml poki co nie kupowalem wolalem kupic duzo supli zeby przypadkiem nie zabrakło z miesiaca na miesiaca traktuje to powazniej i mysle ze ten cykl moze okazac sie calkiem ciekawy jesli chodzi o efekt a moge zapewnic ze relacja bedzie i bede robil to starannie z fotami zarcia lykanych supli itd :) eor skorzystam z twoich rad rzeczywiscie meta zaczne lagodniej przez 1 tyg i potem wejde na 30mg co do omy to planuje poniedziałek rano lub czwartek wieczorem lub pon wieczor i pt rano deke chcialem raz w tygodniu ale jesli sugerujesz bym kuł 150mg e3d?generalnie odpowiadałoby mi bo jak zmieszam w jednej strzykawce to bede mogl chodzic ;) miejsce iniekcji wybieram udo gdyż sam lubie robic shoty sobie ;) takie zboczenie nielubie jak ktos grzebie mi strzykawa w dupie pozatym wydaje mi sie lepszym miejsce latwiejszy dostep do miesnia.Propa rzeczywiscie moglbym pociagnac tydzien dluzej zejsc w ostatnim na dawke 50mg?Poki co wyglada to tak do poniedziałku moze cos sie zmienic takze czekam dalej na opinie .
...
Napisał(a)
Usunięty przez GREGOR_ian za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2279
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 5557 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53767
Fotka oczywiscie bez pompy.



ok wrzucam mixa niestety aparat dupa bede musial pozyczc i zrobie zdjecia przodem tyłem ,biceps.Do weekendu powinny sie pojawic.Nie ukrywam forma znacznie gorsza niz była... aluje bardzo ze nie trenowalem przez wakacje jednak musialem pracowac po 11-12h zeby zarobic troche kasy potem wyjechalem i w 3tygodnie przezarlismy z kobieta w fastfoodach wszystko .Generalnie bardzoa zaluje bo gdybym trenowal caly czas byłoby lepiej jednak praca nie pozwolila mi potem wakacje i stało jak sie stalo mieso spadło brzuch urosł sila spadła trenuje miecha sobie lajtowo zeby sie przyzwyczaic do obciazen teraz zaczynac znowu ostra bitwe jeszcze bardziej zmotywowany i wiem ze juz wiecej nie zrobie takiego glupstwa chocby gowna z nieba leciały mysle ze spokojnie wroce rozmiarami jak i forma bedzie znacznie lepsza niz ta na ostatnim cyklu przyloze sie max do tego i mysle ze sie spokojnie uda.Poczatkowo masa potem wytne troche ale bez szalenstwa z tym wycinaniem chce poprawic estetyke sylwetki.Wszystko co trzeba jest dopracowane i z kazdym dniem moja wiedza jest bogatsza oddam swoje serce zeby wyszło jak nalezy mam nadzieje ze efekty bedą dobre:)

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2006-11-22 15:49:52

Zmieniony przez - Center88 w dniu 2006-11-22 16:15:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tdk-->@ gg nie rozdaje.

center fajnie sie zapowiada ten twoj tescik.

propa wybierz farmaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
a moge sie dołączyć na testy jesli zacząłem cykl 4 tyg temu? cykl 12-o tygodniowy. a wszystkie efekty do tej pory mam udokumentowane i da rade zeby opisać

Zmieniony przez - dsdamian w dniu 2006-11-23 14:24:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
No to zaczynaj

Zakladaj swoj topic i opisuj.

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Boldek i sustanon?

Następny temat

5 alfa reduktoza

WHEY premium