SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TRT, a odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak było z e2 ?
Jak estro wysoko to automatycznie krew gęsta
Moim zdaniem jak to ma być naprawdę TRT to dawkę musisz obniżyć i dodać HCG jak się boisz o te libido chociaż ja bez HCG od 4 lat i żyje


Zmieniony przez - Ćwiczę Bo Lubię w dniu 2022-04-01 13:27:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1527
No właśnie estrogen często wywalało mi. HCG jest bezpośrednio związane z libido? Myślałem, że trt i iniekcje teścia właśnie same w sobie je zwiększają :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11578
bedi18
No właśnie estrogen często wywalało mi. HCG jest bezpośrednio związane z libido? Myślałem, że trt i iniekcje teścia właśnie same w sobie je zwiększają :)


Estro ma wpływ na libido, HCG podbija estro. Jak estro jest za nisko to libido leży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1527
Podczas iniekcji estro było wywalone w góre, ale teraz po odstawieniu było pod kreską. Dziś będe miał nowy komplet to wrzuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1527
Załączam dzisiejsze badania krwi. Czy zatem organizm sam się odblokował?




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11578
bedi18
Podczas iniekcji estro było wywalone w góre, ale teraz po odstawieniu było pod kreską. Dziś będe miał nowy komplet to wrzuce


A jaki miałeś poziom testosteronu zanim wszedles na TRT? Wyrzut estro to norma, musisz sobie sprawdzić jaka dawka na Ciebie działa najlepiej. Możesz walic 25mg co drugi dzień w bark insulinówka 0,4x13mm i zobaczyć jak to będzie się prezentowała. Taka igła w bark sprawdza się, kilka osób stąd właśnie przybija w takim trybie a nawet co dziennie po 12.5mg. Nic nie czuć, żadnych zrostow, iniekcja trwa kilka sekund.

Tak, Twój organizm sam się odblokował. Jak masz cabaser to możesz prolaktyne ściągnąć troszkę, bo na pewno ma wpływ na libido.


Zmieniony przez - zimowy w dniu 2022-04-01 16:23:56
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 668 Napisanych postów 1610 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26561
Ja obecnie walę na TRT co dwa dni domięśniowo w bark. Nie ma najmniejszego problemu. Niestety jedyny sposób na estrogen podczas czyklu czy nawet TRT dla wrażliwych to podawanie testosteronu bardzo czesto codziennie lub co dwa dni małych dawek. Wtedy nie wyrzuca estrogenu ponad normę oraz morfologia nie rozjeżdza się pomimo to trzeba robić systematycznie badania i kontrolować wszystko.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1527
Mam na stanie omnadren apteczny myślałem całą ampułke 250mg raz na 2 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11578
Nie, takie dawkowanie to bzdura bo będą wahania. Jak chcesz bić ten towar to rozbij ampułkę na tyle części żebyś bił przynajmniej co 7 dni, a najlepiej dwa razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1527
Rozumiem no czytałem zdaje się na tym forum, że co tydzień za często bo ma różne rodzaje estrów itd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Npięte mieśnie Kegla .

Następny temat

3 tydzień propa 150mg e2d

WHEY premium