SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TREC THERMO FB VS. WUNIVERSAL TB

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3098

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 269 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12973
no to mam dylemat który kupic , cena wlasciwie taka sama
a czy te 2 fatburnery mają podobny skład ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie,
koles to autor postu
ma 80kg i szybka przemiane materii wiec nie ma co teoretyzowac, prosilem o konkretna rade...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli co w koncu waszsym zdaniem da lepszy rezultat w mojej sytuacji? Trec (ten termogenik) czy universal fat burners?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
bierz produkt Treca.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a jakies racjonalne wytlumaczenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
hmm wystarczy spojrzec na składniki:
- guarana
- hca
- green tea
- chrom

ilości nie są znikome, więc napewno przyspieszy metabolizm i po czesci bedzie blokował odkładanie się zbednego tłuszczu.

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 269 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12973
a ja mam takie pytanie : w opisie tego treca piszą "Kofeina jest czynnikiem termogenicznym, przyczynia się do zwiększenia temperatury ciała co powoduje podwyższenie przemiany materii" a na stronie głownej w arcie michaiła o termogenikach jest : "Sama kofeina nie jest termogenną, przynajmniej po krótkim wstępnym okresie regu­larnego spożywania".
To jak to jest z tą kofeiną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w tfb hca i green tea występują w zbyt małych ilościach żeby mogły działać efektywnie, a kofeina ma to do siebie, że po jakimś okresie czasu organizm się do niej przyzwyczaja i trzeba brać jej więcej żeby przynosiła pożądany efekt,więc pomyśl po jakimś czasie musiałbyś łykać coraz to więcej i więcej tych kaps. żeby utrzymać podobny efekt przez cały czas, więc jak dla mnie to kup jakiegoś lepiej dobranego pod względem składu fat burnera i popijaj kawę, bo przynajmniej będziesz mógł sam sterować jej ilością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
ile wg Ciebie green tea /polyfenoli/ dziennie przy przecietnej 80kg wadze to dobra ilośc na podkrecenie metabolizmu?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie, panowie,
ten spor ciagnie sie juz czas jakis wiec moze niehc obie strony wypowiedza sie na jeden temat:

Trec Thermo czy UNIVERSAL Fat Burner (90kapsow)? i co da lepszy rezultat w ciagu 1 miesiaca? w gre wchodza tylko te dwa produkty (ze wzgledu na ograniczenia finansowe niestety)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wybrac?

Następny temat

Pytanie o Glutamine

WHEY premium