SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TOP 3 tygodnia

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 18803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
dyskusja na poziomie wiec po co mam sie wtracac

Twoj głos Twoj wybor, dałem do tabeli wiec problemow nie widze

a ze nie widzialem jak graja to i nie oceniam

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
macie chłopaki problemy

każdy wybiera taką drużyne, jaka mu pasuje
uważam, ze czy to bedzie z Europy, czy z Ameryki to nie ma większego znaczenia

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Beev nikt tu nawet nie zasugerował żeby różnica bramek miała premiować do "TOP 3"wiec nie wiem skąd te pytanie u ciebie . Ja wiem że każdy ma prawo do typowania swojej 3-ki i tak się dzieje przecież Twoja argumentacja co do Colo Colo nie może przekonać "w poprzednim tygodniu wygrali oba mecze w lidze i zostali mistrzami sezonu zamknięcia w Chile" to nie są argumenty kiedy bierzesz pod uwagę cały piłkarski glob i najlepsze ligi świata ."Więc ta drużyna nie jest taka słaba." na TOP 3 za słaba .
KafarXXL to żaden problem wiadomo ... jednak na początku tematu napisano by nie faworyzować swoich teamów więc chyba i tym bardziej pisania tak śmiesznych kandydatur

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 5851 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26811
" w poprzednim tygodniu wygrali oba mecze w lidze i zostali mistrzami sezonu zamknięcia w Chile " to nie są argumenty kiedy bierzesz pod uwagę cały piłkarski glob i najlepsze ligi świata ." Więc ta drużyna nie jest taka słaba ." na TOP 3 za słaba .

Hmm czyli mówisz że 2 wygrane w jednym tygodniu (3-2 i 3-0) to jest marny wynik, a na dodatek zdobycie mistrza to też jest przeciętne w porównaniu do tego co robią europejskie drużyny? Sevilla wygrała 4-0 MU 3-0 i co z tego, inne drużyny też wygrywały z dorymi rywalami.

Ja Cie nie nakłaniam do typowania tej drużyny, jednak jak ja na nich postawiłem to nie musiałeś pisać o absurdach, po prostu wybrałem drużyne która w danym tygodniu pokazała się z najlepszej strony a według mnie taką drużyną była właśnie ekipa Colo Colo, która nie dość że wygrała oba mecze to jeszcze zdobyła mistrza.

SERCE W BIELI KREW W CZERNI NA ZAWSZE WIELKIEMU JUVENTUSOWI WIERNI
W ŻYŁACH SZLACHETNA KREW, W SERCU POZNAŃSKI LECH

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
dwa zwyciestwa w tygodniu + zdobycie mistrzostwa to wystarczajace argumenty, zeby Colo Colo zainkasowala punkty w TOP 3 tygodnia.

/koniec

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
Beev sam wynik Colo Colo czyli te dwie wygrane to dobry wynik jednak co z tego?To wynik dobry dla nich ... w Chile będzie o tym głośno a w Europie ledwo kto się dowie . Ich rywale nie mogą równać się z tymi z Europy . Wyrażam swoją opinię i nadal uważam to za absurd . Oddałeś głos najbardziej kontrowersyjny ze wszystkich i ja piszę o tym turystyczny głos bo zawędrował aż do Chile

erminho dziwi więc to że nie oddałes głosu na Colo Colo

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
zrobimy przerwe do weekendu 11 stycznia i od tego weekendu bedziemy głosowac

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
dobry pomysl
bo obecnie rozgrywki ligowe są strasznie porozpiepszane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
pamietajcie

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
bierzemy pod uwage tylko ten weekend czy caly okres od poprzedniego podsumowania?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powerade, a izotoniczny napój własnej produkcji?

Następny temat

Polska Młodzież

WHEY premium