SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

THYROTHERM NEXT GENERATION??????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18556

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Człowiek się uczy całe życie :D

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Jop :D Czyli pozostaje Thermal i Zenlean i Get f***ing RIpped

Zmieniony przez - konar128 w dniu 2009-04-11 10:28:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349859
tam efedryny też nie znajdziesz.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Nie rozumiem. To co efedryna to masoni i cykliści spalaczy tłuszczu? Wszyscy o niej mówią nikt jej nie widzi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349859
nie,
ale u Cybera jej nie znajdziesz.
dla amatorów głównym źródłem efedryny było i jest tussi, obecnie w sklpeach jedne środek z efedryną, ale pewnie już niedługo...

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
To w takim razie co powoduje, że spalacze typu Thermal są tak mocne i dobre ? Skoro nie effka... Tussi jest nie do kupienia chyba już.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349859
Thermal był mocny jak była w nim efedryna, bodajże 2005 czy 2006 chodziły już wałki, pomijając Thermal Blasta.

Tussi jest na receptę, ale wyciągnąć od lekarza receptę na tussi nie problem.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Jak Koniu effke wysępić, jaką siłą ? Jakie produkty z USA(i bodaj Danii) mają effedryne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 581
hehe, tussi, wiem coś o tym. ale tussi jest baardzo słabe. trzeba całą butelkę syropu albo 10-15 caps żeby były efekty. nie opłaca się. popytajcie lokalnych dilerów jeśli chcecie efkę. w krakowie mają to wiem na pewno, nie wiem jak w innych miastach...

p.s. do adminów. nie ponoszę odpowiedzialności za treść ani niepożądane wykorzystanie mojego posta. post nie jest mojego autorstwa. ściągnięty został z forum wszechwiedzącego jego skrót to m. u. ż. k. czyt. mózg.
pozdrawiam! :D

spec(R)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 72
Czy efedryna jest jeszcze gdziekolwiek legalna ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odrzywianie 14-latka

Następny temat

Dieta na masę- prośba o pomoc

WHEY premium