SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTO-STING

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5285

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
jak takie coś poczułeś to pewnie TAB cie przyblokował?

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
widzisz, to jest dziwne, bo TABa skończyłem w lipcu, a "blokadę" odczuwac zacząłem jakieś 3 tygodnie temu.

Poza tym nie odczuwałem żadnych innych objawów towarzsyszących blokadzie, tzn. spadków masy itp... co jest w takim razie? i co zrobic?

Kupiłem sobie Tribusteron 90 i biorę od piątku, chcę sprawdzić, czy to mnie "odblokuje". Zawiera tylko TT, więc będzie wiadomo, czy ten składnik na mnie działa, czy nie...

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8087
Don moze obecnie jakis suplement ktury spozywaz powoduje spadek libida?
Ostatnio chyba bierzesz zabawki controled lab , moze kturys z nich? Tak samo
zbyd ostre treningi moga drastycznie obnizyc libido.LOL

Doctor Y

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
podejrzewałem Black Hole. Ale nie wiem, nie mam jak sprawdzić tego.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8087
don tez tak podejrzewałem. nie wiem jak składowo w porównaniu do pewnego syropiku tez na apetyt , ale z tymi co go brali to mówili wrecz o drastycznym spadku libida., wrecz zycie seksualne nie istniało u nich, he he cieszko odmówic kobiecie.z tribulusem skocz odrazu na 5,6 kap dziennie.ten tribulus co kupiłes wymiata jak go sie połączy z fenuplastem (hi-teca).wtedy mozna dopiero odczuc niezłą moc.a dawkowanie tak wyglada: do popołudnia fenuplast.W dawkach 3kap odstep kilka godzin 2kap, potem po południu tibusteron90 2 i 3 kapsy.Zaskoczony bedziesz działaniem tej kombinacji.LOL

Doctor Y

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
może i dokupie tego Fenu. Na razie biorę 5 kapsów tribusteronu przed snem.

libido naprawdę spadło znacząco, nawet morgensztorc się przestał pokazywac

wszystko wskazuje na to, że to rzeczywiście wina Black Hole. Dobrze, że już się kończy

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5517
hehe dla mnie to jakis zart 2 bomby za ekstrakt pokrzywy rosnacej za blokiem zaplacic,wierzbownica moze z powodzeniem salm palmetto zastapic to wiedzialem juz wczesniej ale ze pokrzywa tribulusa i ze tyle bedzie warta to naprawde jestem w szoku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5
Bardzo uprzejmie proszę odblokować mi konto. Rozumiem, że większość aktywnych użytkowników ma jakiś związek z odzywkami, ale Regulamin obowiązuje wszystkich, ja nie złamałem tu żadnego punktu a banowanie wbrew zasadom też nie jest OK. JAk sądzę.
Odważę sie i napiszę konkretnie:
1.Porównywać TESTO-STING z TESTOSTEROL specjalnie nie trzeba, bo podobieństwo rzuca się w oczy samo. Poza tym nie narusza tym chyba Regulaminu.
2.ZAWSZE produkt o określenoej ilości zw. aktywnych jest bardziej wiarygodny i nie chodzi o ilość ekstraktu (czyli poprostu ususzone rośliny), czy jakieś nazwy własnej producenta typu "blend", ale ilość zw. chemicznego.
3.Fitosterole dodaje się w znikomych ilośćiach do margaryn (i odżywek!), właśnie dlatego, że to sprawdzone i działające substancje. Z podobnych powodów dodaje się wyciąg z pokrzywy... do szamponów ;/
4.Producenci TESTO-STING też mogliby sobie napisać, że ich produkt zawiera 250mg czegośtam, ale tego nie zrobili, bo jak to nie prawda, to grozi za to pudło.

Zmieniony przez - MurbanX w dniu 2006-11-07 19:43:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1398
no taaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
produkt z gatunku "kopa za duze pieniadze dla baranów".
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co kupic??

Następny temat

Chevinal Plus 5 L

WHEY premium