SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TESTOPIN100 BM

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
to trzeba bic 1,5ml albo czałą flaszke

-SHIELD- thx za info, ale to i tak dobre stężenie

Zmieniony przez - diablosv w dniu 2009-11-26 20:11:50

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 699 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4558
swoja droga ciekawe ile ma testovis ,phoenix ,atomic czy chwalony przez smokiego ;) brd :D

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
testovis zapewne tyle ile napisane na pudelku reszta to undery.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389
ten prop to nic cudownego
raz, ze to jest zwykla piwnica,firma jest dostepna juz od lat
juz kiedys ruski to sprzedawali
dwa, ze jest bardzo bolesny, ma chyba za duzo alkoholu, po zastrzyku czuc mocne pieczenie w miesniu, potem pojawia sie bol
kiedys nie moglem siedziec pare dni na dupie przez tego propa
wiecej go nigdy nie rusze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2391 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12673
Spaun "No Pain No Gain"

dietanabol rulezzz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spaun i dzien wczesniej sie zarejestrowales zeby nam to oznajmic i post ktory piszesz byl za pewne pierwszym postem na sfd...

Czemu nie piszesz tego ze swojego konta tylko nowe musiales zakladac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
nie bilem teraz tego ale wczesniej dzialal ok, ale Greg chcialem napisac odnosnie Testop-100 hubeia, jak dla mnie to on teraz dziala za***iscie powiedzialbym ze tak jak kiedys tyle ze wystepuje lekki bol po injekcji, ale napewno nie tak mocny jak po testopinie, wiec napewno w porownaniu z testopinem wypada lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 389
GREGOR_ian zaresjtrowalem sie, zeby prowadzic dyskusje. Jak sama nazwa forum mowi - sportowe forum dyskusyjne. To takie dziwne, ze wyrazilem swoja opinie ? Mialem z tym propem kontatk, nie mily zreszta, wiec to napisalem. Konto musialem zalozyc, poniewaz innego nie posiadam. Jezeli uwazasz, ze jest inaczej, to napisz mi prosze jakie inne konto posiadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spaun chodzi mi o to ze pierwsza wypowiedz na forum i akurat takaopinia do ktorej masz prawo oczywiscie bo nie neguje ze tak jest.
Ja slyszalem same dobre na temat tego propa poza tym bolem.

Newzero z kolei o hubeju slyszalem wlasnie ze bryndza bo znajomy to ostatnio zakupil i stosowal i bez rewelacji jak twierdzi stad moja wypowiedz.

Sam nie stosowalem.
Mam ten testop BM to chyba wezme ze wzgl na stezenie i opinie jaka mam osobista po npp z BM chyba ze bede meczyl testolikiem .
Wyjdziew praniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1128 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21490
mowiac szczeze kreatyna za 10tym raze juz tez na mnie tak nie dziala jak za pierwszym, nie znaczy to ze to nie ta sama kretka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka:)

Następny temat

Ktory prop lepszy??

WHEY premium