SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TANIOOOOO KONTO STEAM..WEJDZ ZOBACZ

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3816
witam wszystkich
mam do sprzedanai pare kont steam,zeby grac w counter strike 1.6 przez internet..cena jednego konta to tylko 25 zl,zamiast 40 zl..mysle,ze cena niejest wygurowana,a konto jest sprawne na 100%..zadnych banow..wrazie pytan pisac tutaj na forum albo na moje gg)..pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 890 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40179
taaa nie dajscie sie wkopac!!!!!! nikt przy zdrowych zmysłach Ci nie sprzeda :) znam osobe, ktore sprzadala , a pozniej miala problemy? wiec czy warto za 100 zł ryzykowac? NIE !!!

http://www.sfd.pl/temat266261/ - Cyber Test - GASPARI NUTRITION

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 105
witam
chetnie kupie ale nie steam tylko allegro czyste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3816
nierozumiem takich ludzi..po co ci konto allegro ode mnie..a czemu samemu niemoizesz sobie zalozyc??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4571
zeby robic przewaly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 105
nie robie wałków sprzedacje akcesoria gsm na allegro ,mam 1400 pozytywów i 20 negatywów tylko że ludzie nie czytają pozytywów tylko negatywy i czas zmienic konto,a zanim założe nowe to troche trwa zresztą zakładałem ostatnio i list z kodami podobno wysłali 2 razy a do mnie nic nie doszło,wiec jak ktos ma zbedne to odkupie i potem zmienie dane na swoje.to tyle jak komus to pasuje to czekam na mail
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3816
jakie przewaly??nie rozuiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4571
Nie no teraz to zartuje, ale bylo ostatnio pare akcji ze kupowali konta, a potem robili biznes i uciekali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3816
dobra..niewazne..ja mam konto steam do sprzedanai,a nie allegro..hodz tez mam ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 560 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7720
?? nie rozumiem tego tematu
nie dajcie sie przycinac ... na allegro konta sa po 20 zl wiec ziom sprzedajac za 25 przycina

alter ego...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 89
ja tez kupie konto allegro... duzo zaplace!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2240
ile?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MOTOROLA E398 sprzedam

Następny temat

kupie motorole t720,t720i,t722i

WHEY premium