SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T3/SAN vs Gugulbolic/Syntrax...skandal w świecie gugli:)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12078

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158805
Ramię - 46 (teraz 40)

wow niezle czyli na łapach tez duzo tluszczu bylo...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
No skórę pod pachą można rozciągać na jakieś 5-6 cm - makabrycznie to wygląda - lekarz powiedział że nie ma co liczyć na to że ten nadmiar wyrówna się szybciej niż przez pół roku, ale przeciez zbliża się jesień, a potem zima - nie będzie więc problemu z ukryciem tego.

P.S - Może mi ktoś powiedzieć czy warto zaopatrzyć się w BCAA? - dwa razy dziennie zamiast posiłków biorę 30 gram czystego białka - jednak obawiam się o nadmierny rozpad masy mięśniowej ze wzgledu na to ze treningi aerobowe trwają u mnie 60 minut, a białka w czasie treningu przecież wcinac nie będę - z dostarczeniem aminokwasów podczas treningu takich problemów nie będzie... więc jak?

"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Kruszek- nie tylko możesz, ALE DAWNO POWINIENEŚ ZABEZPIECZYĆ BBCAA`S -TO zwiększa szansę na zachowanie tkanki mięsniowej o jakieś 40-50 %

co do skóry to polecam szkockie bicze.

Jak chcesz wiecej -wal PRIVEM

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120
PANOWIE- w związku z posądzeniami o kryptoreklamę -ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO KONSULTACJI NT. SUPLEMENTACJI (FIRMY I STOSOWANIE) NA MÓJ PRYWATNY MAIL-PRZEZ POWIADOMIENIE Z SFD.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Szkockie bicze - cóż to takiego???? - Ja na razie robię sobie kilka razy dziennie ciepło-zimne natryski - tylko nie wiem jak z częstotliwością i jak długo ma trwać natrysk w danej temperaturze.
Chyba trzeba będzie wybrać się na zakupy u SONBATEGO - z tego co wiem aminokwasy Hi-Teca mają najwyższą jakość - przynajmniej tak mowił... wiadomo kto - trenuję redukcyjnie już pięć miesięcy, a będę jeszcze kolejne pieć, więc na pewno bardzo mi się przydadzą.

"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
To właśńie są "Szkockie bicze"

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120
PANOWIE- w związku z posądzeniami o kryptoreklamę -ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO KONSULTACJI NT. SUPLEMENTACJI (FIRMY I STOSOWANIE) NA MÓJ PRYWATNY MAIL-PRZEZ POWIADOMIENIE Z SFD.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Aha - a czy mógłbyś mi powiedzieć jak często je robić i jak długo mają trwać?

"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Kilka- kilkanaście minutek, można codziennie-najepiej po treningu- -połączysz ujędrnianie skóry z regeneracją po wysiłku.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120
PANOWIE- w związku z posądzeniami o kryptoreklamę -ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO KONSULTACJI NT. SUPLEMENTACJI (FIRMY I STOSOWANIE) NA MÓJ PRYWATNY MAIL-PRZEZ POWIADOMIENIE Z SFD.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Dzięki!
P.S - Fajowe fotki z Metzerami

"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
szkockie bicze - swietna sprawa
polecam

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak, tak san, syntrax i gugle

członek-mafia.suple.hardcor.pl
atleta.pl -najbardziej szczery i uczciwy dealer odzywek w necie
******************************
NACZELNIK DZIAŁU SUPLEMENTACJA
******************************
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna+banan

Następny temat

Serwatka - Ocena

WHEY premium