SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szybkość działania sfd.

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
jabolcokk - nie technologia internetu, ale wasz pelen dziur serwer
Mieszkam w innej strafie czasowej (+10GMT) i kiedy w polsce sa godziny nocne forum w ogole nie dziala zazwyczaj, czesto wyskakuja bledy, strony sie nie laduja itd.
Kazde inne, nawet darmowe forum, nie posiada taki bubli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
No nie nasz serwer, ale serwer sfd i nie dziur tylko modernizacje są prowadzone.
czasem są zwiechy , mnie też wkurza ale co .
To wszystko po to aby później lepiej chodziło SFD,
i te forum nie jest darmowe ? głupot już nie pisz bo jest darmowe.
I Jednym z Największych w Polsce gdzie jest Bardzo dużo użytkowników.

Nie wiem jak tam w nocy czy działa czy nie bo ja śpie.
ale Banki i Nasza-Klasa (pozdrawiam Mame) też mają wyłączone serwery.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Piszac "darmowe" mialem na mysli takie, ktore moge postawic sobie na gotowym serwie nie placac za to. Maja o wiele lepsza technologie i skrypty.
Dziury sa wtedy kiedy serwer sie zwiesza podczas przejscia na strone, wysylania wiadomosci, czy jakies jaja jak ostatnio ze przekierunkowuje ludzi na gazeta.pl
O ile NK nie uzywam (jakos nie wierze w ta teorie, wyprobuje ja w moje jutro, czyli polska noc), to jezeli chodzi o Banki brednie piszesz, dlaczgo sie to nazywa 24/7 banking, skoro banki mialy by miec wylaczone serwery? W PL korzystalem z WBK, Multi i MBanku i kazdy dziala o dowolnej porze, duza czesc obecnie ma nawet 24h infolinie.
Facebook jest calodobowy, kazde inne forum z jakiego korzystam jest calodobowe, mam kilka hostingow wykupionych za pare dolcow za miesiac i wyobraz sobie - wszystkie dzialaja 24h/dobe
Jak wy musicie wylaczac serwery zeby sobie odpoczely to chyba postawiliscie to na ktoryms ze swoich kompow i wiatrak w nocy halasuje, wiec ktos go wylacza
Sorry chlopaki, ale technicznie jestescie 500 lat za murzynami z tym forum.

Piszac "wy" mam na mysli team sfd, a skoro masz zielony kolor zwracam sie do ciebie

To wszystko po to aby później lepiej chodziło SFD,

Dobre Brzmi troche jak z wladzy ludowej, albo Orwella

Zmieniony przez - Scorpio93x w dniu 2010-05-20 09:46:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Nasza-Klasa - tak ma od godziny 2 lub3 wyłączony serwer - jakieś kopiowanie danych.

PKO SA - tez na jakiś czas w nocy wyłącza dostep do IPKO.

Oczywiście nie pisze tutaj jako człowiek reprezentujący SFD, bo nie mam nadanej takiej odpowiedzialności.

Z kolorem zielonym nie wiem o co Chodzi bo mam Pomarańczowy ale Luzz.


i nie pisz WY, tylko np. SFD,
I jak ci tak bardzo nie pasuje nikt ciebie tutaj nie trzyma masz przeciez FACEBOOKA.


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2010-05-20 10:05:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Zielony = mod, masz pomaranczowy jestes modem z dzialu sposorowanego, taki skrot myslowy.
i nie pisz WY, tylko np. SFD,
Przeciez ci wyjasnilem lapotologicznie co mam na mysli i skoro sie nie indyfikujesz z forum, to dlaczego boli cie krytyka?
Facebooka nie uzywam, nie bawia mnie portale spolecznosciowe. I ty chyba jeszcze nie widziales mojego niskiego poziomu wypowiedzi 500 lat za indianami Keczua - brzmi lepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Które słowo oznacza jeszcze coś innego niż piszesz, bo może cały tekst który napisałeś źle odebrałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Ok streszcze ci - jak widze kogos ze statusem moda/team sfd itd. to pisze wtedy "wy" jako sfd, bo stanowicie niejako jego elite i sile decyzyjna, wiem ze nie masz nic wspolnego z rzeczami technicznymi, ani zaden innych modow, ani nawet Banan i tez nie atakuje nikogo tutaj osobiscie, doczepilem sie po prostu do tego tekstu jaki napisales na poczatku
Forum jest technicznie sredniowieczne i napisalem to jako proste stwierdzenie faktu. Tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
to fakt

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nie moge wykupic abona

Następny temat

dzial TARGOWISKO - ceny?!

WHEY premium