SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkolenie Agentów Ochrony Osobistej / pracowników ochrony

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85
nie wiem kto wam powiedzial ze szkolenie musi byc na terenie UK, pierwszorzedna bzdura, firma Knightsbridge Guarding robila nabor i kurs w polsce.
po drugie:
Najlepszy kurs ochrony osobistej robiony przez slawetna Ronin SA odbywa sie w poludniowej afryce (RPA) i dodatkowo egzaminy na licencje SIA odbywaja sie rownierz tam, na terenie RPA. Skonczcie gadac glupoty .

Do rozpuku smiechu rozbawil mnie skrot CPP heh panie Lewro nie wiem jakich w polsce sktorow urzywaja ale nijak sie ten ma do twojego tlumaczenia , jak to bylo - close personel protection - i oczywiscie to nie dla zwyklych bodyguardow ehhehehehehe

chcialbym podyskutowac w tym temacie panie Lewro

Zmieniony przez - redcell w dniu 2008-08-22 13:38:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85
co do IBA , ich znaczenie i dzialalnosc w UK podobnie jak i w Polsce jest marginalna w porownaniu do ofert innych organizacji czy firm. Glowa na UK jest Duncun W. jezeli ktos poszukuje kontaktu to strona www.ibauk.com




Zmieniony przez - redcell w dniu 2008-08-22 13:47:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 93 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3150
Witam.Jestem żołnierzem WP .Po powrocie z misji dowiedziałem sie ,ze znajomy wyjechal do uk na kurs ochrony ochrony cpp.Ma obiecana parce po tym kursie.Chciałbym sie dowiedziec od panów jakie sa prawdziwe realia.Czy istnieja szanse ,ze po ukończeniu odpowiedniego kursu w renomowanej firmie mozna znalezc taka prace.Odnośnie znajomego zrobił sie tak tajny ,że nie moge zdobyc na niego namiarów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 93 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3150
Byłem uczestnikiem kursu prowadzonego przez Grupe grom .Zreszta bardzo polecam.Rozmawiałem z tymi panami na temat pracy pmc w Iraku to przede wszystkim mowili mi ze najwazniejsze jest znac jezyk[w zwiazku z podpisywaniem kontraktow;dni wolne ,ubezpieczenia ,co sie stanie z pieniedzmi jak zginiesz itp]nastepnie wazne sa procedury,łacznosc i strzelanie .Egzamin w takiej firmie trwa około tyg.Najczesciej trafia sie tam z polecenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
i niech tak pozostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85
Heh po pewnie po kursie nie znalazl roboty i glupio mu sie z tym obchodzic, a tak sie koncza najczesciej mazenia o wielkiej karierze BODYGUARDA.


1 Dlugotrwala investycja bo jestes pasjonatem, w dodatku masz na zbyciu trzy kolka funta ( takie minimum, sa i drosze kursy) Po kursie do czterech miesiecy formalnosci zeby otrzymac licencje SIA (moze sie potoczyc gorzej 11, 24 miechy znane mi przypadki). Jezyk angielski w miare komunikatywny zeby przejsc kurs.

A po kursie , na ktorym zazwyczaj mowia jaka to cie nie czeka wspaniala przyszlosc, gdzie to nie pojedziesz i ile nie zarobisz, SA TRZY OPCJE

1.Masz duze doswiadczenie militarne , 10 -15 lat przez pierwszy rok bedziesz robil marne roboty, stal na bramkach az w koncu uda ci sie wkrecic na jakis kontrakt i chulaj dusza w iraku. Tak sie zawyczaj udaje chlpakom z british army.

2. Jestes gosciem z koneksjami, znaczy znasz odpowiednich ludzi. Nie ma znaczenia co wiesz a kogo znasz. TO JEST BYM POWIEDZIAL ZLOTA ZASADA bo tak sie dzieje ze sie dzieje ze ludzie ktorzy znaja odpowiednie osoby , bez znaczenia jaka ofiara losu jestes , dostaja robote czy to w UK czy w piaskach, czy w stanach. Dodam jedno nigdy angoli nie przebijesz w tych znajomosciach, oni wychowywali sie razem i maja zazwyczaj polaczkow w dupie.

na to jest rada

3. Lizanie dupy i wkladanie swojego dlugiego jezyka w odbyt odpowiedniej osoby. Po pewnym czasie staniesz sie jego najlepszym kolega i w koncu po trudach, a moze jezeli przynosi mu to za***ista przyjemnosc od razu wrzuci cie na jakas robote.

Jest i jeszcze czwarta opcja, wyglada tak ze trzeba zasowac makabrycznie, pakowac kazdego funta w szkolenia, poszerzac znajomosci zawodowe, byc cztery razy lepszym od innych a to wszystko i tak bez gwarancji sukcesu, NIESTETY. Inwestycja bez dna i gwarancji, mozesz wpakowac 7 czy 12 kola w trening i zostac na lodzie.

Takie zycie heheheeh
jezeli szukasz dokladniejszych informacji to skontaktuj sie na priva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85
Levro !!! odnosnie CPP , wiesz zawsze mogla by sie urodzic ciekawa dyskusja, nie mowie ze zjadlem wszystkie rozumy ...

Ostatnio bedac na stronie pana 'cichego' z wroclawia zauwazlylem ze promuje kursy zwane CPP, close personal protection czyz nie tak.

Ja CPP znam z dwoch skrotow:
Certified Protection Professional (nazwa zastrzezona dla ASIS)
Close Protection Professional ( kolejna nazwa tego samego, wynoszenie bodyguarda do wyszego poziomy w nazewnictwie)

Wydaje mi sie ze poprostu ktos promuje kolejna nazwe na ta sama rzecz, sam personalnie srednie mam do tego podejscie ,to tak jak by nazywac cos tylko inna nazwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 93 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3150
Witam.Sensownie napisałes redcell .Czyli jak zwykle znajomosci czy to w monie czy to w zyciu cywilnym.Przynajmniej z facetami z grupy grom było tak ,ze nic ci nie obiecywali .Po prostu dali do zrozumienia ,ze jestes jeszcze amatorem.Odnosnie ,,cichego" z Wrocławia moja jednostka miala z nim szkolenia .Ochrone osobista dzielił na BG i CPP[close personal protection].Było z nim chłopaklow,którzy ochraniaja jednego z najbogatszych polakow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 93 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3150
Nie wiem jak wygladaja kursy prowadzone za granica ,ale cichy i jego ekipa jak sie im zapłaciło przeprowadzali ciekawe zajecia.Moge troche popisac o tym na priv redcell.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 49 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85
Ja bym to okreslil w ten sposob ze w tej dzidzine niewiele nowego sie wymysli (niewielkie roznice, nie mowimy o sprzecie). Po prostu nauczyciel , w tym wypadku cichy stosuje i promuje swoje nazewnictwo, moze troszke inne metody treningowe oparte na jego doswiadczeniach i przemysleniach , tyle. Na zachodzie to samo bedzie znane po skrotetm PSD, diametrialnych tam roznic nie bedzie, moze jakies male kroczki, a gdybysmy to nazwali naszym slownictewm czy CPP cichego czy PSD wszystko sprowadza sie do ochrony osobistej w rejonach high risk - i tyle.

Roznica taka ze na zachodzie stosjue sie skrot CPP to wyzej podnych przezemnie.


Czyli co Elvis, rezydujesz w polsce i myslisz wybrac sie gdzies za praca w tym sektorze ????

Jak najbardzie jestem za wymiana kontaktow i opini, podesli namiary swoje na priv albo na [email protected]

Zmieniony przez - redcell w dniu 2008-10-16 18:24:59
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Box w bielsku bialej???

Następny temat

S.P.A.T.

WHEY premium