SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkoły kaskaderskie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3
Mam takie pytanko bo jestem z Poznania i też jestem zainteresowany tą szkołą i byłem na waszej stronie i pisze że w Poznaniu też jest, a tak dla pewności chciałem się upewnić czy jest czy bym musiał gdzieś dojeżdżać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 82
Z tego co przypuszczam to ze względu na zbyt małe zainteresowanie w Poznaniu szkoła nie ruszy, pozostają Ci dojazdy, ale po skończeniu tej szkoły, aby to było opłacalne musiałbyś się przeprowadzić do innego miasta w Polsce, bo w Poznaniu i tak jako kaskader byś nie pracował, bo tam pracy w tym "zawodzie" nie ma. Chyba, że chcesz tę szkołę potraktować jako rozwój osobisty lub jako przygodę, ale droga ta przygoda by była :] W roku 2007/2008 gdy musieliśmy z Wrocławia dojeżdżać na każdy weekend (marzec-maj) do Warszawy i Krakowa na treningi, to poszło na to miesięcznie kupę kasy, więc wiem, że to jest bardzo duże obciążenie finansowe... Poza zwykłą kasą na szkołę i dojazdy trzeba było inwestować w treningi lokalne (np. kickboxing, aikido), w papiery instruktorskie i uprawnienia, trochę w sprzęt (ochraniacze). Można ograniczyć do minimum wydatki, ale i tak tanim kosztem nie da się tego przejść... Były osoby, które w trakcie kursu rezygnowały właśnie z powodów finansowych, mimo że były bardzo zdolne :(

Zmieniony przez - yocco w dniu 2008-08-09 12:51:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
witam. zawsze chciałam pojsc do takiej szkoly, a teraz w tym roku juz dwa razy sie połamałam, i jeszcze widze, ze głównie sa tam sztuki wali, czy sa jakies inne dyscypliny , na ktore kłada nacisk?? i czy warto chodzic na cos takiego 1 w tygodniu/.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
A mam pytanie...kurs podstawowy to wydatek 1400zl a czy sa jakies ukryte koszta, tzn odpowiedni stroj, rozne wyjazdy i szkolenia. Chodzi mi o to czy w trakcie kursu trzeba liczyc sie z dodatkowymi kosztami..z gory dzieki za odpwoedz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
aha i jesczze 1 pyt. czy do takiej szkoly ida osoby ktore maja juz jakies doswiadczenia w np robieniu roznych salt itp czy mozna uczyc sie od zera ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 82
Dodatkowe koszty zaczynają się w marcu (różne uprawnienia + dojazdy do Krakowa).
Można uczyć się od zera, ale oprócz treningów w tej szkole trzeba jeszcze chodzić indywidualnie na inne treningi, żeby wyrównać poziom. Po kursie i tak każdy jest na innym poziomie, ale pewne podstawy każdy musi mieć opanowane. Z resztą pierwszy rok to i tak dopiero początek :) Bycie kaskaderem wiąże się z ciągłym doskonaleniem swoich umiejętności, po roku nie można spocząć na laurach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9
a tak w przyblizeniu o jakich kwotach mowa myslac o tych uprawnieniach? Pytam bo niechcialabym byc niemilo zaskoczona w pryszlosci i rezygnowac tez bym nie chciala.. a tak statystycznie orientujesz sie ile dziewczyn daje rade fizycznie w takiej szkole ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
a jak wygląda nabór do takiej szkoły? słyszałem, że przyjmują bardzo mało osób, ok 30, więc na czym polega selekcja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 82
Przyjmowani są wszyscy chętni, natomiast wiele osób rezygnuje już po pierwszych treningach. Z roku na rok zainteresowanie wśród ludzi rośnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
A kiedy jest teraz nabór?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Alpinistyka miejska - wymiana doświadczeń

Następny temat

Coś na 2007 :-)

WHEY premium