SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkoła rozpoczęta, czas na bombę wejść dziewczęta ***Spam MMA&K1***

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 169444

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
ja mam jutro ale nie widać na głównej żebyś miał urodziny to i tematu urodzinowego niema

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
Wojt mam taki sam problem jak ty. Nie wiem co chce robić
Studentki poznane ale jeszcze nie wszystkie. Naprawde fajne dziewczyny. Ekipa dobra jest gdzie i z kim wyjść. Jeszcze dostałem polecony w WKU bo nie wszystkie formalności załatwione. Także zawracania dupy ciąg dalszy W czwartek trzeba się pofatygować.
Kursuje teraz tylko Tarnobrzeg>Rzeszów>Nisko , czasem Stalowa wola

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
ja mam jutro ale nie widać na głównej żebyś miał urodziny to i tematu urodzinowego niema

no właśnie :/


Ja tam Ci życzę wszystkiego najlepszego z całego serca
Wojtek jutro się postaram wbić i ci oficjalnie złożyć życzenia. Jakiś temat poleci nie ma ****a
Ja mam 29 urodziny tak dla formalności

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
To jest ten plus że studia można zawsze zmienić oby jakieś skończyć Też dostałem wezwanie do WKU po bilet, poleciałem szybko do szkoły wziąłem zaświadczenie dałem w wku i jestem odroczony do 2011.

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
Najlepszego GSP, daj linka do jakiejś Tojej wypowiedzi w innym dziale to Ci soga wbije Mateusz, zapisałem sobie 29 ale chyba będzie też na głównej

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2008-10-19 12:28:31

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
kuva wojt a jak to wyglądało u Ciebie? Dostałeś 2 powiadomienia takie same jak pierwsze? Czy to jakoś inaczej ten bilet wyglądał bo się nie orientuje
No ja też sobie pozapisywałem. Może nawet będzie na głównej...

2011 odroczenie... marzenie

Zmieniony przez - Time2Die w dniu 2008-10-19 12:34:41

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
w0jt Dana White
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 13762 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 93464
to było moje pierwsze "powiadomienie" od wku jakie dostałem od czasu badań w kwietniu, cytuje:" ...Wzywa sie do osobistego stawienia w dniu 21.X.2008 o godz. 10:30 w celu powołania do czynnej służby wojskowej" poszedłem tam wcześniej z papierkiem bo sie troche pospinałem tym "wezwaniem"

też powinieneś dostać do 2011 jesteś na licencjackich?

Zmieniony przez - w0jt w dniu 2008-10-19 12:37:23

Business as usual

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
e to ****a u mnie w celu uzupełnienia ewidencji.także ****a kamień z serca.uff

Tak. przynajmniej na razie

Zmieniony przez - Time2Die w dniu 2008-10-19 12:37:57

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16650
nie wiem dlaczego nie ma ma mnie na głównej.

dzięki wszystkim.

jak będę miał czas to też wpadnę złożyć Ci jutro życzenia. I flaszkę postawie. Albo Małgośke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 6323 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33431
nie ma za co
wiesz że traktujemy cię tu >>>

"Przechodniu, powiedz Sparcie, tu leżym, jej syny. Prawom jej do ostatniej posłuszni godziny"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

K-1 World GP Final 16 - rozpiska walk

Następny temat

MMA dla mnie ?

WHEY premium