SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Szkoła mundurowa

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Pisałem, że są, ale uczelnie wyższe.
WAT - Warszawa
AMW - Gdynia
WSOSP - Dęblin
WSOWL - Wrocław

A o szkołach średnich - wojskowych nic nie pisałem.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 103
to chyba się tam wybiorę do WSOWL jeszcze jakbyście mogli powiedzieć kto więcej zarabia żołnierz czy górnik i o którego roku życia muszą pracować .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Na pytania, które zadałeś, znajdziesz odpowiedź w sieci. Jeżeli marzy Ci się zostanie oficerem, to czas pomału uczyć się samodzielności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 416 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8476
Karciarz - "Z wyżej wymienionych uczelni, najmniej polecam WSOWL, nie że jest to zła szkoła, tylko, że gdy coś Ci się stanie i będziesz musiał pogodzić się z pracą w wojsku, to w cywilu nie znajdziesz fuchy, np. jako saper." Słabo trafiłeś z przykładem, saper może zrobić sobie w cywilu papiery np na wyburzanie budynków, czy prace w kopalni z mw, gdzie zakres wiedzy nie jest dużo większy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Nie do końca jest tak. Jakoś sporego zapotrzebowania na saperów nie ma, a pracę prędzej znajdzie inżynier po Mechanice czy Geodezji niż taki saper.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 103
WSOWL do tej szkoły można iść normalnie po gim ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Po zerówce...

Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych, jak sama nazwa wskazuje, jest uczelnią wyższą. Tym samym o przyjęcie do niej można starać się po uprzednim zdaniu matury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 103
Ok czyli mogę normalnie iść na studia mundurowe o profilu wojskowym zdam maturę i mogę iść na tą szkołę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 103
Ok czyli mogę normalnie iść na studia mundurowe o profilu wojskowym zdam maturę i mogę iść na tą szkołę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Idź do dobrego liceum, albo technikum. Zdaj bardzo dobrze maturę rozszerzoną z matematyki, fizyki bądź informatyki oraz j. angielskiego. Bądź zdrowy, jak koń. Szlifuj formę fizyczną. Miej koneksje w wojsku i wtedy staraj się o przyjęcie do WSOWL, o ile jeszcze będzie istnieć, bo w tym kraju wszystko jest możliwe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IX Mistrzostwa Polski w BJJ - Poznań 9-10.11.2013

Następny temat

Specjalne Jednostki Wojskowe.

WHEY premium