SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suple z przyszłości

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5935

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
moze MEGABOL F-16?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 377 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8755
Testosterol B-52

http://szort.pl/bruklin

POKAZ SALTO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160545 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234842
Spoko jak ktos mi zasponsoruje Meta Anabol to tez zrobie test


jezeli sie nie mysle to mamy 30.03.2008 <mysli> czyzby jakis eksperyment naszego rzadu cofnol nas o rok? czy moze polski przemysl farmakologiczny jest do tylu...

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6133
ośmieszają się i tyle

Rude Boy92 rozpie*****sz mnie tymi postami

każdy rozstęp to postęp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 350 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5745
wszyscy sie tak czepiaja megabola za bisterol i testosterol, fakt żenada ale jak inna firma wprowadzila decastack to juz nikomu to sie jakos nie kojarzy? pewnie najlepiej sie uczepic czegos i pozniej juz nawet bezzasadnie powielac cudze zdanie!

pewnie 70 % ludzi nigdy nie probowalo produktow megabola ale jak przyjdzie sie wypowiedziec cos na ten teamt to odrazu-syf, gowno itd
ale widocznie jest teraz moda na jechanie po megabolu.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160545 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234842
aros86 nie chodzi nam tutaj o nazy produktow
tylko o ich sklad i dzialanie, a przede wszystkim o to co pisze o ich dzialaniu sam producent, a o ich prawdziwym dzialaniu

nie porownuj tutaj tych ziolek do stacku
decastack przynajmniej spelnia swoje zadanie

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2008-03-30 20:03:26

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
Najlepsze jest to--->Mieszanka Anabolic DECA z akcentem na Anabolic, nie wposmne juz o Deca !!! Gdzie nawet kolo tego nie stalo

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Decastack tez wymiata nazwą. Ale zwracam uwage na to, ze po prerwsze decatsack ma szerokie zastosowanie w sporcie, nie jest opakowany w pudle po decadurabolinie, a dawki nie stanowi ampułka z farmaceutykopodobną naklejką. Megabol poprostu przekroczyl pewną granicę, mozna powiedziec, ze wyznacza standardy mimetyzmu marketingowego, a najnowszy produkt bardziej przypomina kox niz niejeden prawdziwy steryd...

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-03-31 00:56:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2971 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 32053
pff.


mam ci pokazac 10 innych zachodnich produktow ktore uzywaja podobnych sordkow marketingowych (mowa o opakowaniach) ale juz za 10 razy wyzsza cene?

co do gainera to licze, a w zasadzie jestem pwien ze bedzie wysokiej klasy, natomiast ten Maestertol czy jakos tak nie ma co cieszyc michy jak gownairz tlyko poczekac co to bedzie...


a ta ampulka z nazwa to raczej uderzenie w skojarzenia typu ' patrzcie nasz nowy produkt zastapi wam sterydy'
nie trzeba byc geniuszem zeby to ogarnac no nie?

Zmieniony przez - KokoWKS w dniu 2008-03-31 02:19:20

Keep ya head up

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
mi chcesz pokazywac? to pokaż. jestem ciekaw ktore firmy posuwaja sie az tak daleko.

z reszta ich reklam nie widzę, o ich produkty nie pytaja mnie dzieciaki na forach, czy urosnie im po tym druga głowa, a magabol to z lewej to z prawej macha do mnie receptą. mnie to bawi wiec sie smieje. i nie ma co sie burmuszyc jak mala dziewczynka, tylko nalezy zastanowic sie dlaczego reakcje na nowosci megabola sa takie a nie inne.

mnie sie wydaje, ze jedna wazna rzeczy Tobie umyka. z megabola ludzie sie smieja dlatego ze w swych poczynaniach jest smieszny. zrobil takie, a nie inne wrazenie i to jego wina, ze jest tak postrzegany.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2008-03-31 02:58:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy nie za pozno na cykl???

Następny temat

Muscletech smart burn i everslim

WHEY premium