SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Suche, zniszczone włosy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35
Witam, jak wiele osób mam problem z włosami. Moje są suche, puszące się, zniszczone i kręcone. Co dwa dni muszę je modelować, co jest bardzo nużące i męczące, a nie mam na to siły i czasu. Chciałabym aby były prostrze, nie puszyste i żeby po kontakcie z wilgotnością nie puszyły się. Prostownicy NAPEWNO nie będe używać. Używam szamponu do włosów suchych i kręconych i odżywki GARNIER FRUCTIS Nutri - Gładki. Czy moglibyście mi coś poradzić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12529
Możesz zrobić coś w stylu trwałej na włosy kręcone tylko że w drugą stronę bo ona ma za zadanie prostować włosy.Niestety to niszczy włosy,więc warto się zastanowić.JAk masz kręcone włosy to nic nie poradzisz,że one w wilgoci się kręcą taki już ich urok.Możesz też prostować na szczotce jak suszysz suszarką-też bardzo niszczy włosy.Ja bym sie skupiła bardziej na ich pielęgnacji żeby zdrowo wyglądały bo wtedy tylko są piękneDobre są też kosmetyki z Gliss Kur'a.Wysuszać może też ciepłe powietrze w pomieszczeniach,nieodpowiednia pielęgnacja ich.Zrób sobie też maskę na włosy to je odżywisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
albo sunsilk, albo L`oreala odzywki i maski "absolut repair" (wlasnie maski dzialaja silniej niz odzywki), ewentualnie wizyta u fryzjera i jakies "zabiegi" wzmacniajace włosy produktami dostepnymi tylko w salonach fryzjerskich
prawda jest taka ze specyfików do pielegnacji jest duzo, musisz sobie metoda prob i bledów znaleźć to co ci bedzie służyc.
od siebie dodam ze warto podcinac włosy co miesiac o centymetr, wtedy ponoc najszybciej rosna i sa w lepszej kondycji, jesli farbujesz wlosy to uzywaj dobrych farb a nie jakis za 10 zł

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2007-02-01 09:14:38

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4516
Polecam kosmetyki firmy "KaduS" a dokładniej szampon o nazwie REPAIR...Doskonale oczyszcza i nawilża włosy.Nadaje im sprężystość i poprostu je wzmacnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
mozesz takze pomoc im ,poza tym co juz wypisane,tabletki Skrzypowita
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja polecam odzywke, ktora mozna kupic w aptece; nazywa sie chyba "Henna Treatment Wax". Nakladanie i trzymanie na glowie troche skomlikowane, ale moim zdaniem warto, ciagle rozjasniam wlosy, a sa zdrowe, lsniace i mieciutkie.
Ta odzywke polecaja po chemioterapii, bo nie tylko regeneruje wlosy, ale takze pobudza wzrost nowych.
Z mojego doswiadczenia (nie smiac sie): pewnego ranka patrze w lustro, a tam... 3 wlosy w gornej czesci czola! Tak, dokladnie!
Pytalam pozniej osob, ktore uzywaly tej odzywki i tez mialy podobne "wpadki". Tak wiec trzeba uwazac, zeby odzywka zostala tylko tam, gdzie wlosy maja rosnac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Ja też się użeram z suchymi jak siano i przy tym bardzo długimi kłakami . Bardzo dobre i niedrogie są odżywki i maski firmy Kallos, zwłaszcza ta mleczna i miodowa. Do dostania głównie na allegro. Z droższych super są dora cosmetici (bambus, słonecznik), ale to trudno dostępne i tylko w aptekach. Henna Wax też godna polecenia.
Aha, w wielu salonach można sobie zrobić tzw głęboką regenerację, siedzisz kilka godzin z różnymi profesjonalnymi odżywkami na ciepło. Kosztuje kilkadziesiąt zł ale warto.

Zmieniony przez - searme w dniu 2007-02-06 12:02:46

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35
Bardzo dziękuje za tyle odpowiedzi:) niestety dawno nie byłam na foru więc dopiero teraz zaczne stosować te maski i odżywki o których pisaliście:) muszę wam powiedzieć, że pogodziłam się z tym, ze moje włosy są kręcone i zamiast je prostować to zaczełam używać kosmetyków podkreślających skręt loków:) nie susze ich tylko myje i pozostawiam do wyschnięcia:) robię tak od lipca:) ich wyglad bardzo się poprawił, ale jeszcze oczywiscie mógłby:D niestety to mam do nich, że na wilgoci i wietrze bardzo się puszą i o dziwo prostują, denerwuje mnie to:P poza tym w niektórych miejscach się kręcą a w innych nie i to dziwnie wygląda:P mam też problem bo dopiero zaczełam swoją "przygodę" z kręconymi włosami i nie wiem jak je ściać, nosić, jakie fryzury robić, i jakich kopsmetyków uzywać... do fryzjera nie chce iść, jest ich 7 w okolicy, byłam już u każdego i każdy zaprzecza drugiemu itd:P dlatego mam nadzieję, ze wy mi pomożecie :D:*

głupio mi że w moim wieku tak dużo czasu muszę poświęcać włosom :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1822 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8279
nooo 2 lata na forum nie zaglądałaś:D nieźle

na redukcje nadszedł czas....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
masz jeszcze te włosy ?
przez dwa lata wiele się mogło zmienić !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 463
spróbuj wspomagać się od środka - np. skrzypem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tlen

Następny temat

Starość nie radość

WHEY premium