SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Studia

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8482
Witam , jestem w klasie maturalnej.Chciałbym swoją przyszłość skierować w stronę służb mundurowych /specjalnych.Teraz pytanie jakie , wybrać studia pod takim kątem ?. Najlepiej coś na dolnym śląsku.Lecz możecie pisać z całej Polski. Co konkretnego trzeba zdawać na maturze aby zostać przyjętym do takiej szkoły ?

Nie chodzi mi o zawód policjanta , tylko coś z wyższej półki

Zmieniony przez - Reventos w dniu 2010-09-14 21:44:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też dosyć długo się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że lepiej studiować to co się lubi. Bo nie wiadomo czy później dostaniesz się do policji ;)

Zmieniony przez - satino w dniu 2010-09-18 17:32:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1487 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9419
jakbym był policjantem to bym się obraził.

Zmieniony przez - ma-karon w dniu 2010-09-14 21:46:51

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów-S.Lem
Ale nie można im o tym mówić - szczególnie na SFD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8482
Nie chodziło mi borń Boże , że nie lubie policji czy coś takiego bo tak nie jest :) , po prostu wiadomo Panowie w maskach , garniturach itp. Pokieruje mnie ktoś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Może Akademia Bezpieczeństwa Narodowego...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19983
Myślę że wydział prawa będzie najbardziej wszechstronny. Liczy się przede wszystkim papier jakiejś uczelni żeby można wskoczyć na odpowiednie stanowisko. W każdej służbie zaczynasz od pracy u podstaw. Na jakieś fajne stanowisko to dopiero po paru/nastu latach służby.

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1700
Dołączam się do pytania, bo też mnie to czeka w tym roku, kolega nie sprecyzował jednej ważnej rzeczy, czy zdaje bardziej humanistyczne przedmioty na maturze, czy może matematyczne, moglibyście podac jakieś kierunki po maturze ścisłej, bo poprzednik podał uczelnie humanistyczną (z tego co patrzyłem na ich stronę to raczej kierunek ten obejmuje zagadnienia prawno historyczne)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
alkadar - To może WAT w Warszawie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
d0l4r99
Akademia Obrony Narodowej,kierunek bezpieczeństwo narodowe. Połączyłeś dwa w jedno ale też często stosuje takie skróty myślowe

Panowie pytajacy doprecyzujcie dokładnie o co chodzi. Teoretycznie bardziej opłaca się zdawać przedmioty techniczne,zwłaszcza jeśli idzie o uczelnie wojskowe lub właśnie prawo,zwłaszcza jeśli myślimy o policji...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Rzeczywiście . Miało być oczywiście Akademia Obrony Narodowej ale to chyba jakoś podświadomie napisałem...

Zmieniony przez - d0l4r99 w dniu 2010-09-14 23:35:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 230 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1700
Co do WATu to słyszałem mieszane opinie, tzn. idąc na studia wojskowe (po studiach masz obowiązek odsłużyć koszt swojego utrzymania i nauki lub za niego zapłać), poza tym iść na te studia bez zamiaru kontynuacji kariery w armii moim zdaniem mija się z celem. Wszystkie inne uczelnie z "naszego" kręgu zainteresowań są humanistycznie (wspomniany AON, czy Szczytno). O ile się nie mylę, a bardzo chciałbym się mylić nie istnieje droga akademicka ukierunkowana na pracę w policji/SW/Straży granicznej dla osoby o preferencjach do nauk ścisłych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
to w sumie o co chodzi?
chcesz kończyc szkołę "mudurową" ale nie iśc tam jakby Ci się nagle odwidziało?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Samoobrona Kraków

Następny temat

MARIUSZ WACH- Co dalej?!

WHEY premium