SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strzelające stawy i drętwienie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nie pomoże Ci w takim sensie i stopniu jak sądzisz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
no to co mam zrobic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jeśli dana osoba jest zupełnie zdrowa i nie ma problemów ze stawami może zażywać glukozaminę w celach zupełnie profilaktycznych. Jeśli natomiast dana osoba ma uraz powstały w wyniku urazu mechanicznego i chce stosować glukozaminę w celu jego zminimalizowania lub ustąpienia - to już nie jest dobry pomysł.

W pierwszym przypadku albo zadziała albo nie zadziała - ale przy zdrowych stawach nie będzie miało to znaczenia, ale w przypadku drugim będzie to maskowanie problemu, nie dojście do jego przyczyn i pełnym wyleczeniu.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
To powiem tak ze jako tako problemow nie mam ze stawami , nic mnie nie boli tylko strzyka i wydaje mi sie ze to przez to ze robilem po 8 powt w seriach wiec teraz przenioslem sie na 15 :) . Glucosamine chcialbym brac po to ze wydaje mi sie ze moje stawy sa troche zmeczone i cza je wspomoc troche a nie naprawic . Chodzi o szybsza regeneracje no i unikniecie jakis problemow ze stawami w przyszlosci . Wydaje mi sie ze to bedzie w celu profilaktycznym wiec czy moge brac to glucosamine ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z mięśniem ręki ! SOGI

Następny temat

Wstydliwy problem...

WHEY premium