SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Streetball na swiecie...

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1215
Wiec dzis tak z zobaczenia pilki do streeta, zaczalem sobie czytac tam pare ciekawych rzeczy wlasnie o tym... i tak spogladajac to popatrzylem na kluby, ktore nagrywaja wlasnie te rzeczy i tak jest AND1,The Notic, EBC i Mecca. Znam tylko tyle ale ogladalem tylko AND1 i Notic... Wiec moja ocena, AND1 jest lepszy od Notic i to o wiele... Ale jak zobaczylem malych dzieciakow co maja po gdzies po 11 lat wprost wymiataja... Ze ja nawet tak teraz niektorych rzeczy nie robie... ale za pare miesiecy bede :P:P Oczywiscie te dzieciaki sa z Notic, a byl u mnie jeden taki z niemiec potrafil zrobic pare trikow z AND1 (byl ubrany nawet w ich ciuszki...) Byl chyba o 2 lata mlotrzy ode mnie... Tak wiec umial co nieco ale tak powoli ze nawet jakis anemik by mu nawet zabral pilke, z ledwoscia ale by zabral. A jak ja spogladam na naszych mlodych koszykarzy to poprostu nic w porownaniu do niego :(:(:(:( A za granica to jest gdzie grac, z kim grac i maja fajne boiska. A Polska hmmmmmm... lepiej nie mowic. Sadze ze my (nie wszyscy) Polacy do tego "nie dojzalismy". Znam wiele osob ktore potrafia wlasnie grac i to cale szcescie, ale jak nie raz przechodze kolo innych boisk to zygac mi sie chce. Gosc ma full wypasik ubrania, wszystko firmowki nawet skarpety a juz jak grac to jakby czlowiek mial pierwszy raz pilke do kosza!! Tak to mnie nieraz denerwuje zebym takiego to skosil w meczu (oczywiscie jakbym gral). To tyle jak narazie na ten temat... Prosilbym co u was sie dzieje?? itd. Poprostu piscie co w trawie piszczy :P

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dopiero teraz to zauwazyles? hehe
ja bede miec niedlugo namiar na mixtape od kumpla z Izraela(ktory na tym mixtape'ie wlasnie jest) to podam to zobaczycie jak tam tez wymiataja

P.S. EBC to nie firma tylko liga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1336
Tak jak w tej piosence "Bo to Polska nie elegancja Francja takie czasy hru hru hru " a tak na poważnie to co tu wiele mówić porównajcie reprezentacje polski w koszykówce z jakąkolwiek to jest po prostu żałosne, dawno nie widziałem żeby polska reprezentacja wygrała coś a jeszcze żeby wygrała w jakimś stylu to już ho ho parę lat minęło..... Co do tego twojego kolegi z Niemiec :) to mi sie odrazu skojarzyło bo wczoraj oglądałem film Michael Jordan - come fly with me i tam jest pokazane jak grał Michael w szkole średniej i colegu to też normalnie słów brakuje co on robił na boisku, wiec może twój kolega ma po prostu talent :) Hehe też mnie to śmieszy jak widzę chłopaczków od góry do dołu ubranych w oryginalne ciuszki a jak wchodzą na boisko to żal dupę ściska ale ja tam lubię z pozerami grać bo takie gwiazdy najlepiej się złoszczą jak dostają lekcje życia i zasad na boisku
Co do Notica to widziałem to i te dzieci klepiące piłkę normalnie mnie zamurowało ale zawsze wiadomo ze jest ktoś lepszy od ciebie


___________________________________________________
WWW.and1.BILGORAJ.prv.PL 
MASA filmów o koszykówce............................................
I Love This Game
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1215
HMmmmmmmmmmmmmmmm... wiesz ten z niemiec niezbyt byl dobry jezeli chodzi o gre no ale freestyle to by sie nawet nadal :):):) Hmmmmmm... ja juz w jego wieku to umialem szybciej wymiatac ta pilka niz on teraz :) Krotko mowiac U.S.A. jest najlepsza w koszu i nie ma rownych... Oni to juz tam od w hu... malego zaczynaja sobie grac, a jak w Polsce to zal gadac... Trzeba sie poprostu urodzic z tym :P Ja nie gram wlasnie z takimi ciotami bo nie chce mi sie, wole juz grac z dziewczynami (ja i dwaj kolesie na 11 dziewczyn to jest dopiero gra hehehe... Jeszcze jak sie spoce uuuuuu... to az sie boja podejsc ale zawsze zrywaja te wezly :P i mnie lapia za reke :P). Dzis jak gralem wlasnie z nimi to jakis maly dzieciak sie mnie pytaj w jakim klubie gram hehehehe.,.. a ja tylko na dworze :P Powoli przez to ze gram z kolesiami i kolezankami w kosza to wiecej typa przychodzi na kosza :P A ze dziewczyny sie szykuja na zawody to sie ucza z nami grac hehhe :P

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wyskok, a jazda na rowerze

Następny temat

sprawdzcie mój trening na wyskok

WHEY premium