SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stojaki pod sztangę

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Witam
Chcę kupić stojaki pod sztangę. Zastanawiam się między firmami Kelton, Marbo i Magnus.
Mam do wydania około 200-250 zł.
Chcę, żeby były nie zadowne 100% bezpieczne, wiadomo do domu - trenuję sam.
Proszę o porady i modele.
Proszę o pomoc!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Dzięki Panowie, wybrałem te marbo za ok 200 zł zwykłe. Mam nadzieję, że do wyciskania na ławeczce będa wystarczające i bezpieczne. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Każde są bezpieczne, każde spełniają takie same zadanie podnosisz z nich sztangę i odkładasz, tak się nie ma co popsuć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Ok. Wziałem Marbo Home, beda spoko bez zadnej asekuracji co nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ale o jaka asekurację chodzi, asekurację jedynie daje Ci rack, w razie nie możności wykonania ćwiczenia sztangę zostawiasz na podpórkach, stojaki nie dają żadnych asekuracji.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Zobacz model MS-S108 MARBO - mają jakąś asekuracje. Nie wiem o co chodzi Ale wziąłem zwykłe bez tego, za 200 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
nie wolałes zespawac klatki?

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
troche też nie ogarniam o jakkiej asekuracji autor pisze. Bo jeśli mowa o asekuracji w trakcie boju,to zwykłe stojami nie mają jak asekurować,a jeśli mowa o zwyklym odłozeniu bez obawy ze coś się zepsuje,to jeśli nie ma wady będzie OK-nic się nie zepsuje

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
canecorso
nie wolałes zespawac klatki?


Nie mam spawarki, nie umiem spawać...


QUEBLO
troche też nie ogarniam o jakkiej asekuracji autor pisze. Bo jeśli mowa o asekuracji w trakcie boju,to zwykłe stojami nie mają jak asekurować,a jeśli mowa o zwyklym odłozeniu bez obawy ze coś się zepsuje,to jeśli nie ma wady będzie OK-nic się nie zepsuje


Oto dwa rodzaje, bez asekuracji (200 zł) i z asekuracją (ok 370 zł) . Nie znam się na tym , jestem początkujący.









Zmieniony przez - ernie1234 w dniu 2016-04-30 20:42:00

Zmieniony przez - ernie1234 w dniu 2016-04-30 20:42:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Asekuracja wg nich to chyba te dwa ząbki co są przyspawane na stałe, taka to różnica, ta asekuracja jedynie przy wyciskaniu na klatkę może być potrzebna, i wiosłowaniu przy innych ćwiczeniach zbędna. No i mają jeszcze meijsce na bciazenie by sobie np nałożyć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
przy przysiadach tylnych nie sprawdzi się. Jak będziesz stał zbyt daleko od stojaków to nie trafisz w te bolce,a dwa to spora szans, ze pęd z jakim sztanga wleci w stojaki gdy będziez ją "zrzucał" z pleców, sprawi ze to wszystko poleci do tyłu

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
Chciałbym robić głównie wyciskanie sztangi na nich.
Na nogi robię wykroki i przysiady z hantlami :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zamiennik TRX

Następny temat

Jaki orbitrek do max 1200zl

WHEY premium