SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stary wyjadacz.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 706

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

19

Waga

85-90kg

Wzrost

180

Cel treningowy

----

Staż treningowy na siłowni

2.5 lat

Uprawiane inne sporty

żadne

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

bez maszyn to paktycznie wszystko

Dieta

brak

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

żadnych

Zażywane suplementy

żadne

Ostatnio przerabiany plan

plan ronie220 Etap 6

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

wyzej/nizej podałem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1238
Witam. Mój staz jest troche wiekszy niz dwa lata, ale jestem na takim etapie, że do zaawansowanych sie nie łapie.
Co sie dzieje, siła idzie, ale sylwetka stoi w miejscu.
Po treningu nie powiem, taką sylwetkę jakbym miał to byłbym zadowolony i nie wołał o pomoc, ale sami zobaczcie.

przysiad- 80kg
wyc. na płaskiej- 110kg
mc - około 100kg (tylko zwykły, nie na prostych)




"Bo zawżdy Ci więcej jedzą, którzy bliżej misy siedzą."
Mikołaj Rej

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Nie wiem jak ty trenujesz ,że więcej wyciskasz niż bierzesz w przysiadzie czy martwym .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1238
w martwym wziąłbym wiecej, tylko nigdy nie próbowałem maximum, a jesli chodzi o przysiad to długo nóg nie cwiczyłem i mysle ze 90 kg to byłyby wszystkei pieniądze (oczywiscie nadal cwicze i mysle, że rezultaty nadejda)

Ale co z ta sylwetka, na siłe nie narzekam, rosnie ale sylwetka stoi w miejscu, można byłoby powiedziec jak patrzyłem na zdjecia to od roku.

"Bo zawżdy Ci więcej jedzą, którzy bliżej misy siedzą."
Mikołaj Rej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Dieta: brak

odpowiedz jest krótka , sylwetkę się zaczyna od kuchni budować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1238
tomku zgadzam sie w 100% (kiedys czytałem wypowiedz kulturysty, ze woli opuścić jeden z treningów niż źle zjeść, bo est strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów)

ale uwierz mi, kolega nie ma diety, jadł czasami piers z zwykłym chlebem, jak mi mówił, gdy przychodzi do domu to wscina wszystko co popadnie, co ,,mama ugotuje,,, a sylwetkę to ma doskonałą.

Moze jest jakies inne rozwiazanie, na chwile obecna nie stac mnie na diete, nawet tą najmniejszą. Moze poblem tkwi w treningu, za lekki, moze trzeba jakis cięższy -- choc z drugiej strony gdy rosnie siła to trening jest dobry.... sam juz nie wiem...

Wiesz Tomek jakie to jest dołujące, cwiczysz widzisz ze siła rosnie, stajesz sie silniejszym, 30min po treningu patrzysz na siebie
i widzisz goscia który ma sylwetka jakby wogóle nie ćwiczył


Zmieniony przez - rocznik94 w dniu 2013-06-16 14:15:07

"Bo zawżdy Ci więcej jedzą, którzy bliżej misy siedzą."
Mikołaj Rej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Ale ty nie jesteś on , więc takie sugerowanie sobie odpuść . Jeden ma wyśmienity gen , i twoje wyniki siłowe są jego początkami totalnymi z ciężarami drugi robi 1-2 lata .

Podstawa kuchnia innej drogi nie ma , też mam z tym problem , ale coś cały czas staram się dopracować .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1238
dzieki Tomasz, sog poleci
pozdrawiam, moze gdzies kasy troche dorwe
trzymaj sie

Zmieniony przez - rocznik94 w dniu 2013-06-16 17:18:27

"Bo zawżdy Ci więcej jedzą, którzy bliżej misy siedzą."
Mikołaj Rej

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktos mi zrobi plan na silke

Następny temat

abs ii czy a6w + coś na klatę

WHEY premium