SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stara ekipa... tęsknimy :-)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6103

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
List ten kieruję przede wszystkim do pinacone85, niwix, panalbin, marian.b., jodan, kosa kk, _knife_ i wszystkich których moje zachowanie uraziło i zniechęciło do przebywania na SFD.. Kochani proszę..tak PROSZĘ Was o powrót na nasze forum i aktywny udział w dyskusji. Wiele złego się zdarzyło ale jestem pewien że dalej jesteśmy w stanie wiele zdziałać. Mamy teraz konkretny plan, lepsze możliwości i (jeśli chodzi o mnie) zdecydowanie więcej zapału niż przed Waszym odejściem.. Wiem, że z radością rozwijacie inny projekt lecz jestem pewien, że tutaj również odnajdziecie to, co lubicie i będzie jak dawniej.. Te kilka tygodni rozłąki sprawiły że zrozumiałem jak bardzo jesteście ważni dla SFD
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1029 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20005
No wlasnie
wracajcie
nudą wieje w działach SW

Zmieniony przez - Szarek w dniu 2007-04-25 14:40:55

Pozbądź się strachu i niepewności.
Pomyśl, że najwyżej możesz umrzeć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Po co takie szopki odstawiasz?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szopki?? Piszę co myślę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie dostalem ten link

ktos mowil ze falszywie pisane

Moje zdanie jest takie
akurat do falszywych osob admin nie nalezy
ma inne wady I o ktorych wiemy
ale to nie ta akurat

to ze zrozumial I to ze tym razem
podjete dzialania beda gwarantowaly
niepowtarzalnosc podobnych problemow
to tez pewne

tyle
ide do sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chłopaki z K** też planują odejść.
forum phpBB jest inne ale jakoś sobie poradzą - userzy też się cieszą z nowego designu dla K**
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TJM dostał już panel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha
to może już nie odchodzą
nie wnikam za bardzo w życie K**, tylko tam zaglądam i czasem ponażekam na admina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Bo admin zasłużył na kopa ( o czym zresztą dobrze wie ). Teraz wygląda na to, że zrozumiał swoje grzechy Zobaczymy, jak sytuacja dalej się rozwinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
też nie sądzę, żeby to było jakoś fałszywie pisane
mi też czasem brakuje narzekania na admina, choć już nieśmiało zaczynamy szukać kozła ofiarnego w osobie saiba
co nie zmienia faktu, że statystyki odwidzalności w działach SW na SFD poleciały ostatnio na łeb
oraz faktu, że na BF po prostu żyje się prościej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 550
wow... TJM ma panel.. po tylu latach.... :-/

mod w Sieciach Komputerowych na K**

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szukam ludzi z MMA Poznań.

Następny temat

Plan treningowy do szpagatu!!

WHEY premium