SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stack przedtreningowy!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7233
Nie mam na tyle kasy na razie :P Jeszcze nie pracuje, więc rodzice mnie sponsorują. ;) Pomyśle jeszcze nad tym, ale faktycznie jeśli przywale teraz meso to potem może już nic mnie nie ruszyć, a szkoda by było Dzięki za pomoc. Sog idzie.

Zmieniony przez - radinho_92 w dniu 2010-04-04 18:11:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4883
Raczej z tym ruszaniem to nie ma do rzeczy czy meso wezmiesz czy no xplode po nich wystarczy przerwa i kopie jak na początku. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4586
Ja osobiście polecam No-Xplode naprawde dobra przed treningówka a efekty jak dołączysz mono po prostu boskie na mnie zrobiło wrażenie i jeszcze zrobie sobie na nim cykl na pewno.

"Nie jest trudno pokonac w walce byka
Nawet 800-kilogramowego. Istnieje jednak pewien warunek -nie mozna sie go bac."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 252 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7233
CrashuGT napisz konkretniej ile siły, bo o to głównie będzie mi chodziło na cyklu. Dość dużo ludzi też właśnie No-Xploda chwali, z tego co czytałem


Zmieniony przez - radinho_92 w dniu 2010-04-04 21:42:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 627
schock terapy,xploda,animal pump - sprawdzone i przetestowane przez wielu stacki przedtreningowe,daja moc i pompe!

"Rób co chcesz i niczego nie żałuj, chiałaś wybralaś, teraz w dupe mnie pocałuj"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4586
Mi na ławce skoczyło prawie 30kg więc osobiście polecam z dobrą dietą osiągniesz dużo ;D

"Nie jest trudno pokonac w walce byka
Nawet 800-kilogramowego. Istnieje jednak pewien warunek -nie mozna sie go bac."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena dobranych supli

Następny temat

hmb plus kreatyna - pomoc w dawkowaniu

WHEY premium