SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spuchnięte kolano - przysiady

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 289 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2498
Otóż robiłem przysiady i po treningu czułem jakby moje kolana były jakieś niewyraźne (obolałe). Na kolejnym treningu chciałem odpuścić przysiady, ale postanowiłem zrobić parę serii.

Zrobiłem tylko 3 powótrzenia i stwierdziłem, że jednak odpuszczam i zrobię jak się nogi zregenerują.

Niestety dzień później spuchnęło mi kolano i mam je opuchnięte do tej pory. Nie uderzyłem się w nie, ani nic. Czy przysiady mogą być przyczyną tej opuchlizny?

Kolano mogę normalnie zginać. Ból czuję głownie przy dotyku. Poza tym nie czuje jakiegoś znacznego dyskomfortu. Czy może być to coś poważnego? Opuchlizna znikąd?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
prawdopodobnie wdal sie stan zapalny mozliwy na skutek przeciazenia.
odpocznij od treningu nog

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 289 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2498
Też mi się tak wydaje. Już raz miałem z przeciążenia zapalenie pod rzepką (kaletki).

Opuchlizna zeszła jedynie troszkę boli przy dotyku rzepki. Tak jak by była stłuczona (a na pewno nie była).

Nie wiem ile robić jeszcze przerwy i kiedy będę mógł zacząć robić coś ze swoimi nogami. Bieganie czy martwy ciąg?

Przygotowuje się pomału do zawodów i wypadałoby robić jakieś interwały biegowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
jak obecnie sprawy sie maja?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 434 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5527
Mozliwe, ze zla technika cwiczenia byla.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadmierne pocenie się

Następny temat

Ciągnięcie w pachwinach,pieczenie w kroczu

WHEY premium